Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η τσατσά ανακοίνωσε 2 κοπέλες.
Περιμένω να βγει η ναταρντανο-Κάρμεν και σκάει μύτη ένα ωραίο μελαχρινό πιπινάκι Γλώσσα γύρω στο 1,75 με όμορφο πρόσωπο, κομψό σωματάκι, μικρά βυζάκια και ωραίο κωλαράκι.
(Στο πρόσωπο μου θύμισε την Cate Blanchett στην ταινία : "ο καλός Γερμανός" αλλά σε πολύ νεώτερη εκδοχή)
Επιλέγω την μικρή λέγοντας στην Κάρμεν δεν σε πειράζει ?! έτσι ?!
Φυσικά όχι απαντά. Εγω την έχω μαζί μου για να την γνωρίσει ο κόσμος.
Πλήρωσε εμένα λέει. Της δίνω το δεκάρικο και με ευχαρίστησε σαν καλή τσατσά. (εξ ου και ο τίτλος της κριτικής)Χαμόγελο
Ενώ είμαι στο νιπτήρα μπαινει η Νάντια και αμέσως καταλαβαίνεις την απειρία της.
Περιμένει να την καθοδηγήσεις.
Φιλοφρονήσεις, συνενόηση με τα λίγα ελληνικά της, χάδια, φιλάκια στο σώμα και ρούφηγμα στις ρώγες της.
Στο άνοιγμα του προφυλακτικού χρειάστηκε βοήθεια.
Ατσούμπαλο βάλσιμο που με πόνεσε, αλλά αποζημιώθηκα με πολύ καλή πίπα.
Καύλωνα πιο πολύ βλέποντας το πιπινάκι να με πιπώνει αργά και αισθησιακά και να προσπαθεί να χωρέσει όσο πιο πολύ κρέας μπορεί στο στόμα της. Ταυτόχρονα δαχτύλιαζα το γυμνό μουνάκι της και την έφερα στο πλάι για να παίζω καλύτερα με την τρυπούλα της.
Τήν βάζω ιεραποστολικά και αντίθετα με το στόμα της, τον "ρούφηξε" όλο μέσα της χωρίς δυσκολία.
Μόνο όταν καποια στιγμή της σήκωσα το ένα πόδι και την κάρφωνα με παράξενη γωνία δυσκολεύτηκε χωρίς να πεί τίποτα όμως.
Με είχε καυλώσει τόσο που αποφάσισα να αφήσω τις άλλες στάσεις Κατσικογάμης για επόμενη φορά και να τα δώσω όλα έτσι, μέχρι να χύσω. Ξεκίνησα δυνατές γαμιές όπου η μικρή έγλειφε τα χείλη της και τελείωσα δυνατά και παρατεταμένα. Έρωτας
Όταν κατάφερα να σηκωθώ χαμόγελα και βλέποντας την να πηγαίνει στο νιπτήρα για χαρτί της έδωσα απο τα μωρομαντηλά μου. Σκούπισε το μουνάκι της και αρχισε να φοράει τα χρωματιστά εσωρουχά της όταν την φώναξε η τσατσά.
Φόρεσε τα πορνοπάπουτσά της και με άφησε με τη θέα του κώλου της που θα δω καλύτερα σε επόμενη επίσκεψη. Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Νάντια
ermis68
Μέλος
Εγγραφή:
12 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
83
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HONDACRV, TOMMY DEVITO, STAVROS6969

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού