Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι στις 13.45 μόλις κόπασε η μπόρα . Δούλευαν δυο κοπέλες η Ιωάννα που ήταν στο δωμάτιο και η Τζίνα , βγήκε μόνη της στο σαλόνι και είπε το πρόγραμμα μίας και η τσατσα ήταν απασχολημένη ….έπαιζε με το κινητό της.

Η Τζίνα είναι ένα μίλφ με καστανοχάλικινα μαλλιά μέχρι τους ώμους , με κανονικό προς λεπτό σώμα και 1.5άρι βυζί , έχει πεταχτά δόντια ειδικά τα 3 κεντρικά .Είπε ότι κάνει τα πάντα στο δωμάτιο αλλά δεν δίνει τον ποπό της…

Δεν την είχα δει ξανά και μίας που τις τελευταίες μέρες το έχω ρίξει στις δοκιμές και έχω αφήσει στην άκρη τα στανταράκια μου είπα να την δοκιμάσω.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Ήρθε στο δωμάτιο κρατώντας μωρομάντιλα και το προφυλακτικό . Μιλάει με πάρα πολύ ηρεμία που σου έρχεται να κοιμηθείς . Δήλωσε ότι είναι ελληνίδα , σε ερώτηση μου αν έχει δουλέψει αλλού απάντησε όχι (όπως το 90% δηλαδή) και ότι ξεκίνησε πρόσφατα λόγω της οικονομικής κατάστασης . Έβγαλε το μαύρο διάφανο φορεματάκι που φορούσε και έμεινε με τα μαύρα εσώρουχα της . Ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου άρχισε να με χαϊδεύει ενώ με φιλούσε πεταχτά στα χείλη . Της είπα να βγάλει τα εσώρουχα της , το έκανε , φίλησα τα βυζάκια της και χάιδεψα το μουνάκι της .

Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , πήρε μωρομάντιλο και άρχισε πάρα πολύ σχολαστικά να μου καθαρίζει τον πούτσο για αρκετή ώρα . Ξεκίνησε πίπα η οποία είναι μετριότατη αρκετές φορές χρησιμοποίησε δόντι , αρχίδια δεν γλύφει . Της είπα να γυρίσει σε στάση 69 το έκανε , έγλυψα για αρκετή ώρα το μουνάκι της και έδειξε να της αρέσει.

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση στα τέσσερα , στήθηκε με κλειστά πόδια , στάση που δεν με βολεύει έτσι μετά από λίγο της είπα να αλλάξουμε , της είπα να έρθει να την πάρω στα όρθια πισωκολλητά αλλά μου απάντησε ότι δεν θέλει να πατήσει κάτω , τελικά ξάπλωσε ανάσκελα μπήκα μέσα της , κρατούσε τα πόδια της αρκετά κλειστά ώστε η διείσδυση να μην είναι βαθιά , παρόλα αυτά άρχισε να αναστενάζει σαν να την έσκιζα μέχρι την μήτρα…. Της είπα να μου πάρει να χύσω , απάντησε όκ αλλά να μην χύσω στο στόμα της , της είπα ότι στο σαλόνι είπε ότι κάνει τα πάντα εκτός του να δώσει ποπό και μου απάντησε γελώντας ε ναι και αυτό δεν το κάνω…

Ξάπλωσα μου έβγαλε το προφυλακτικό με έγλυψε για πολύ λίγο και μαλακίζοντας τον πούτσο μου έχυσα λίγο στα βυζιά της και περισσότερο στο στρώμα μίας και προς τα εκεί έστρεψε τον πούτσο μου όταν άρχισα να χύνω. Πηρε μωρομάντιλο και μου καθάρισε στον πούτσο ενώ αυτή πλύθηκε στον νιπτήρα. Μιλήσαμε λίγο περι ανέμων και υδάτων μίας και δεν έφευγε από το δωμάτιο και περίμενε μέχρι να ντυθώ , όταν έβαζα τα παπούτσια μου χαμογελαστή μου έδωσε ένα φιλί στο δεξί μάγουλο και μου ευχήθηκε καλό μεσημέρι.

Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από 15 λεπτά αλλά περισσότερο επειδή της έγλυφα το μουνάκι της , μετριότατη για να μην πω κακή πίπα , συμμετοχή μικρή , τα στησίματα της όχι καλά και βέβαια δεν κάνει ότι ανακοινώνει εκτός αν εσείς καταλαβαίνεται κάτι άλλο όταν σας λένε τα πάντα εκτός ποπού… Το μόνο θετικό το σχετικά καλό κορμί της και ότι δεν βιάζεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.026
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού