Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ισαβελα την εβλεπα στις φωτογραφιες, συγγεκριμενα εκεινη με το ενα βυζι εξω και με εφτιαχνε τρελα, Γλώσσα οποτε μολις την ειδα στο προγραμμα να με βολευει κατευθηνθηκα για αυτην και μονο. Κοσμος στο μαγαζι μυγες, εγω και αυτη, την ειδα, φατσα δεν λεει πολλα, απο σωματακι ειναι ψιλοτουμπανακι και για 40€ που ζηταει εμφανησιακα δεν τα αξιζει, ελπιζα μεσα να με διαψευσει, οποτε πληρωσα την τσατσα 8 ταληρα και περασα μεσα στο δωματιο.

Η Ισαβελα μπηκε μεσα και καθως την περημενα πετσετομενος την εποιασα στα ορθια χωρις να μου προβαλει αντισταση καμια, εβγαλε το στηθοδεσμο και αποκαλυφθηκε το δυνατο σημειο της...βυζαρες φυσικες, μαλλον, σχετικα μεγαλες με κλασικο σχημα, τις χουφταινα απο πισω της καθως της τον εχωνα πανω στα κωλομερια της, Ελληνικα δεν μιλαει, Αγγλικα σχεδον καθολου, οποτε σοσιαλ ταιμ οφφ...το παιχνιδι συνεχιστηκε στο κρεβατι, προσφερε ελαχιστα προκαταρτικα και περασε καποτα, πιπα χωρις υποτιτλους, το σωμα της στην μερια μου, εποιασα μουνακι προ-βαζελομενο, δαχτυλο δεν εβαλα, οι βυζαρες στις στα 4αρα καθως με πιπωνε κρεμανε πατωμα ωραια, ανεβηκε απο πανω, τα κυβικα της δεν την αφηνουν να ανεβασει ρυθμο, το καταλαβαινα και απο τις αναπνοες τις, την γυρισα απο κατω οπου και τελειωσα, το μουνακι της ανοιγει ωραια με τον πουτσο μεσα του, η λεκανη της με σηκωμενες τις μπουταρες της εχει εικονα μαγικη, τα βυζια της οριζοντιοθηκανε με το στρωμα, και με κλειστα τα ματια της καθολη την διαρκεια της πραξης δεν μου εριξε ουτε μια ματια, σαν απεχθεια στο προσωπο μου εβγαζε ενα πραγμα, την εχυσα και την καληνυχτησα.

Η κοπελα καθοδηγησιμη, δεν βγαζει μιλια, σαν να ντρεπετε, απο σωματακι σκιζει ψιλοντουμπανακι, αλλα τα 40 που περνει δεν τα αξιζει, μαλον ολο αυτο που κανει το κανει με το ζορι να βγαλει ευκολο χρημα, ειναι για μια ξεπετα να φυγουν τα χοντρα, δεν ξερω τι κανει σε παραπανω προγραμματα, αλλα στο απλο απογοητευει, αξιζει μονο και μονο για τις βυζαρες τις και τιποτα αλλο.
Για το μαγαζι/αλυσιδα, εχει αρχισει μια κατρακυλα θα ελεγα, οσον αφορα το δυναμικο που πλαισιουν και τα υπολοιπα μαγαζια, ανανεωση ναι υπαρχει αλλα με μετριες κοπελες που δεν συγγινουν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2016
Όνομα κοπέλας
Ισαβέλα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, extramask, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού