Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Να αναφέρω καταρχήν πως τη συγκεκριμένη την είχα πάρει και παλιότερα στο Μετάξι, στο Κολωνου 47, το σπιτάκι της άλλης Βραζιλιάνας, της συγχωρεμένης της Τερέζας. Εκεί όμως αν θυμάμαι καλά έκανε πίπα με σκουφί, ενώ στη Ρεμούνδου μου τον πήρε ακάποτα.

Η Μιράντα έχει μελαψό δέρμα, συμπαθητική φάτσα, ξανθωπό μαλλί, βυζιά, κοιλιά, κώλους, όλα αυτά μέσα σε μια πλημμύρα λιπώδους ιστού.

Οι υπηρεσίες της γενικότερα είναι ψιλοστάνταρ και αποστειρωμένες, εμένα όμως μου βγάζει πάντα μια καύλα και τη γαμάω με μανία. Η πίπα της είναι ικανοποιητική, ενώ αφήνει και δάκτυλα στην μουνάρα της. Για κάποιον λόγο είχα σεληνιαστεί με τα ξύγκια της και της έλεγα τι κορμάρα έχει (!!!) και πόσο πολύ γουστάρω να τη γαμάω. Την έβαλα να με καβαλήσει, ενώ εγώ συνέχιζα να χουφτώνω τα βυζιά της, στα οποία έδινα μικρά μπατσάκια, και τα φίλαγα. Η τύπισσα πρέπει να με πέρασε για φουλ ανώμαλο και ψιλογούσταρε, μπήκε στο πνεύμα και μου έλεγε μαλακιούλες να τη χουφτωνω και να τη γαμήσω δυνατά. Τη γύρισα σε ιεραποστολικό και άρχισα να γαμάω δυνατά το λιπώδες μουνί της, χουφτώνοντας ταυτόχρονα κοιλιά, βυζιά και μπούτια σα λυσσασμένος. Σε μια τέτοια κατάσταση παροξυσμού έχυσα με δύναμη.

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 11 λεπτά.

Τιμή 20 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2016
Όνομα κοπέλας
Μιράντα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, anoixtiri και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2016
Μας αφησε η Τερεζα??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1