Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξεκινησα για αλλη κοπελα σε αλλο στουντιο αλλα δεν ηταν διαθεσιμη οποτε συνεχιζοντας τη βολτα επεσα πανω στη θεια Μονικα τη Ρωσσιδα που εκτακτως και για μια μερα μονο απ'οτι μου ειπε δουλευε εκει.Ε με τη Μονικα εχουμε πολυ καλη σχεση πλεον,μου κανει ο,τι θελω οποτε μπηκα χωρις να το σκεφτω και πολυ

Αφου μιλησαμε αρκετα για διαφορα θεματα μεταξυ των οποιων και για το σαϊτ ξεκινησε μια ωραια πιπα γυριστη οπως την λεει αυτη,δηλαδη πιανοντας τον πουτσο με το χερι της γυρισμενο αναποδα Χμμμ; ειναι δικη της εφευρεση αυτη...
Βαθια μπουκωματα σε καλο τεμπο με ταυτοχρονο παιξιμο και ασταματητο αρχιδογλειψιμο μεχρι πολυ χαμηλα.
Σε καποια φαση εκατσα καθιστος στο κρεβατι και οπως μου επαιρνε πιπα παραμερισα το στριγκακι της απο πισω και της εχωσα το πρωτο κωλοδαχτυλο χωρις σαλιο.

Λιγο χαμουρεμα με γλωσσοφιλα,ρουφηγμα στις ρωγες στο λαιμο της αλλα και βρωμολογα που παντα της αρεσουν και εχει και ετοιμες απαντησεις.
Πρωτη σταση αυτη απο κατω οπου σηκωσε τα ποδια τερμα πανω και γαμησα το πολυ σφιχτο μουνι της σχεδον με δυσκολια μπορω να πω αλλα σιγα σιγα ανοιξε και η θειτσα πηρε να καυλωνει.Της εριξα και μερικες μπατσες στα μαγουλα και μου ειπε οτι γουσταρει κατι τετοια Ναι!
Μετα πισωκολλητο σε αργο τεμπο με δυνατες σφαλιαρες στον κωλο της και κωλοδαχτυλο με τον αντιχειρα για να ετοιμαζομαστε σιγα σιγα για την κωλοτρυπιδα της.
Αφου καυλωσα καλα εριξα ενα φτυσιδι στη σουφρα της και της τον καρφωσα τερμα μεσα με τη μια οπως συνηθιζω παντα μαζι της.Πονεσε και ουρλιαξε λιγο στην αρχη αλλα μετα αρχισε να ανοιγει,το απολαμβανε και μου ζητησε να τη γαμησω ακομα πιο δυνατα τον κωλο.
Τη γαμησα αρκετη ωρα σ'αυτη τη σταση αλλα μετα αρχισα να χαλαρωνω οποτε ειπα να αλλαξουμε λιγο.
Τη γυρισα απο μπροστα τη γαμησα λιγο το μουνι παλι και οταν μου ηρθε να χυσω τον εβγαλα και της τα πεταξα στα βυζια της και λιγο στο λαιμο...
Αρκετη κουβεντουλα ακομα και αποχωρησε για να συνεχισει τη δουλεια της

Συμπερασμα...η Μονικα ειναι μια πολυ φιλοτιμη γυναικα,πραγματικη εργατρια του σεξ και την ενδιαφερει μονο η ικανοποιηση του πελατη.Κανει τα παντα σε λογικες τιμες,δε βιαζεται ποτε και γενικα το γουσταρει κιολας.Ετσι κι αλλιως δεν εχουμε πολλες μιλφ πλεον οποτε ειναι ενα μονιμο στανταρακι στην πρωινη βαρδια τα τελευταια χρονια.Σε λιγες μερες θα ξερουμε και το νεο σπιτι που θα εργαζεται γιατι ειναι σε αναζητηση αυτες τις μερες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2016
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.314
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 scorpiosstelios, pezoporos, GAMEOVER

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού