Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Και λέγοντας όχι αυτό που περίμενα, εννοώ στην εμφάνιση της κοπέλας και όχι στις υπηρεσίες της. Η Ιλόνα λοιπόν είναι μια ψηλή αδύνατη κοπέλα, λευκόδερμη, καστανό ίσιο μαλλί μέχρι το λαιμό, βυζάκια μικρούλικα, ωραία και με ατού της θα έλεγα τον τέλεια καλοσχηματισμένο μικρό κωλαράκο της. Ηλικία, πιστεύω γύρω στα 25-27. Στο πρόσωπο τώρα και εκεί είναι η ένσταση μου, είναι μιας μέτριας ομορφιάς κοπέλα, στρογγυλομούρα με έντονα σλάβικα χαρακτηριστικά. Μέσα στο δωμάτιο και βλέποντας την πλέον απο κοντά, τα χαρακτηριστικά αυτά γίνονται ακόμα πιο έντονα και πιο άγρια. Ψιλοχαλάστικα Λύπη. Εγώ την ομορφιά μιας κοπέλας και πόσο μου αρέσει, την μετράω με το εργαλείο μου. Αν με φτιάχνει εμφανισιακά, και μόνο η εικόνα της μου φτάνει για να έχουμε ανύψωση. Δε χρειάζομαι ούτε προκαταρκτικά, ούτε φιλιά, ούτε χάδια και τριψίματα. Εδώ δεν υπήρξε κάτι τέτοιο.


Στα του αγώνα τώρα, με την κοπέλα να έρχεται στο δωμάτιο με ένα ολόσωμο, διχτυωτό, ρόζ εσώρουχο που είχε πολύ καλή εφαρμογή πάνω της και κυρίως στο κωλαράκι της. Ξάπλωσε δίπλα μου και κατα τη διάρκεια των προκαταρκτικών, επιχείρησε να μου δώσει φιλιά στο στόμα, τα οποία και ευγενικά αρνήθηκα, και με νοήματα(μιας και δεν μιλάει καθόλου αγγλικά και ελληνικά) της υπέδειξα, σε ποιές ερωτογενείς περιοχές του σώματος μου(λαιμός και στήθος) θέλω τα φιλιά της. Η πίπα της άνευ προφυλακτικού και χωρίς να σκουπίσει την όλη περιοχή με τα μωρομάντηλα που έφερε μαζί της. Προφανώς και σωστά κατάλαβε οτι ήμουν φρεσκοπλυμένος. Ως προς την τεχνική μέτρια, πολύ έντονη και με χρήση χεριού.


Πρώτη στάση, cowgirl και με καλό ρυθμό. Εδώ η κοπέλα ξανά να επιχειρεί φιλιά στο στόμα, όπου και τελικώς ενέδωσα σε δυο τρία
, μη γίνομαι τελείως γαιδούρι. Δεύτερη στάση ιεραποστολική και πρίν την διείσδυση να χαζεύω την πρησμένη κλειτορίδα της. Είχε καυλώσει η κλειτορίδα της, απο μένα η απο προηγούμενο συναγωνιστή ποσώς με ενδιέφερε. Αυτό που ήθελα και έκανα, είναι να τη χαιδεύω, να τη τρίβω, σχεδόν να τη τραβάω και η δεσποινίς να μην δυσανασχετεί σε κάτι. Γενικά μ' αρέσει πολύ να παίζω με την κλειτορίδα πόσο μάλλον όταν είναι πρησμένη Σπασίκλας. Εισαγωγή του εργαλείου, να δίνω έντονο ρυθμό και για πολύ ώρα αλλά πλέον είχα αρχίσει να βαριέμαι. Απο τη βαρεμάρα, ξέχασα να τη γυρίσω και στα τέσσερα να απολαύασω το κωλαράκι της, τη θέα δηλαδή γιατί δεν κάνει πρωκτικό. Τέλος, βγάζω το προφυλακτικό, μου τον έπαιξε λίγο αυτή, λίγο εγώ και της τα πέταξα όλα στην κοιλιά και στα βυζάκια. Της πήγα χαρτί να σκουπιστεί, φιλάκι στο μάγουλο, χαμόγελο και χαιρετίσματα στη γλώσσα της, υποθέτω Χμμμ;. Στα πολύ θετικά ο χρόνος. Πάνω απο 15 λεπτά και η υπηρεσία να μην ενοχλεί στο ελάχιστο.


Κλείνοντας, αν και οι υπηρεσίες της κοπέλας ήταν αξιοπρεπέστατες, επειδή εμφανισιακά δεν ήταν αυτό που περίμενα, μπορώ να πώ οτι πέρασα μέτρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιλόνα
high voltage
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.908
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexdreamer, ThE, pipinoskistis και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2016
Δηλαδη δεν ηθελες γλωσσοφιλα, αλλα η ακαποτη πιπα δεν σε πειραξε;
Δεν το καταλαβαινω αυτο.
04 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαριε μαλλον δεν εγινα κατανοητος, αλλα πουθενα στη κριτικη μου δεν ανεφερα οτι δεν ηθελα γλωσσοφιλα επειδη σιχαινομουν η κατι τετοιο. Αφου με ρωτας ομως, δεν το κρυβω οτι δεν ειναι και οτι πιο ευχαριστο για μενα, τα γλωσσοφιλα με κοπελα που κανει ακαποτα. Στη συγκεκριμενη περιπτωση τωρα, αν η κοπελα μου αρεσε εμφανισιακα, λογικα θα ειχαμε και γλωσσοφιλα. Εκει εστιαζω την αρνηση μου.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2