Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπηκα στον χαλια οικο, και μου παρουσιαστηκε η Χριστινα. Χριστινα Κολωνου 53 πρωινη βαρδια. Το εχετε ξανακουσει; Δεν πιστευω οτι καποιος εχει ξαναπει αυτα τα λογια. Το αποκλειω.
Στο θεμα μας λοιπον. Ψηλη κοπελα γυρω στα 25, μαυρα μακρια μαλια, και με "εκτοπισμα". Σε καμια περιπτωση δεν εννοω χοντρη, αλλα δεν ειναι μικροκαμωμενη.
Εμφανισιακα μου αρεσε και μπηκα. Ειχε κινηση και αργησε λιγο. Μπηκε μεσα ευδιαθετη αν και ειχε αρκετη πιεση.
Ξαπλωσα για πιπα λοιπον οπου δυστυχως, για μενα τουλαχιστον ειναι τρομερα στεγνη, Στην σταση πιπας, ακομα και τα βυζια της ειχαν "μαζεψει". Στην αφη δεν ειναι τοσο ευχαριστο αυτο το κορμι που καθως το βλεπεις στο σαλονι σου δινει αλλες προσδοκιες.
Γυρισμα μετα απο καποιο στιγμη στο πισοκολητο, και χτυπημα της πορτας, Η κοπελα δεν αντεδρασε καν, δεν την ενοιαξε. Τελειωσα μετα απο λιγο.
Εφυγε τραγουδωντας.
Επισης διαπιστωσα και ενα βαθουλωμα στο στερνο της.
Μην σας δινω λαθος εικονα ομως. Για το επιπεδο και για την πιεση που υπηρχε μια χαρα κοπελα ειναι η Χριστινα. Ισως αμα η τυχη με ξαναβγαλει εκει κοντα και ειναι πιο ηρεμα τα πραγματα να την ξαναδοκιμασω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
198
Πόντοι:
676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, Ena Vima Mprosta, customer και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2016
''Γυρισμα μετα απο καποιο στιγμη στο πισοκολητο, και χτυπημα της πορτας, Η κοπελα δεν αντεδρασε καν, δεν την ενοιαξε. Τελειωσα μετα απο λιγο.''
Ενώ κάνει υπεραπλό πρόγραμμα,μου αρέσει η αύρα της και την προτιμούσα.Ο οίκος όμως έχει φάει άκυρο από μένα λόγω του χρόνου που είναι χτύπημα πόρτας ούτε καν στο δεκάλεπτο,το πρώτο χτύπημα έρχεται στο επτάλεπτο περίπου! Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1