Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από έρευνα στο νετ ξεκίνησα προς Βουλιαγμένης μεριά για μία συνεύρεση με τη Λαουρα.Ημερομηνία στο περίπου. Μετακίνηση με μετρό στάση Αγ. Ιωαννης, 5' περπάτημα και τσουπ οξω από την πόρτα. Με υποδέχτηκε η ευγενική υπηρεσία και μετά από λίγο μου παρουσίασε τη Λαουρα. Η κοπέλα σαλόναρε το πολύ 10'' και την έκανε. Το θέμα ήταν οτι λόγω του ημίφως φάτσα δεν μπορούσα να διακρίνω αλλά διέκρινα την κορμαρα της οπότε πληρώνω για απλό και η υπηρεσία με οδήγησε στο δωμάτιο. Ο χώρος πολύ καλός και καθαρός. Αφού έκανα ντουζάκι ξαπλώνω και περιμένω και μετά από κάνα 5λεπτο έρχεται η Λάουρα. Η αλήθεια είναι οτι στην αρχή μου φάνηκε ψυχρή μιας και μου απάνταγε κοφτά στα κομπλιμέντα μου. Εμφανισιακά στο πρόσωπο φαίνεται ότι πρέπει να πλησιάζει τα δεύτερα αντα αλλά κατά τα άλλα ενισχυμένο και καλοφτιαγμένο στήθος και πολύ καλό και το υπόλοιπο κορμί. Ξεκινάει ο αγώνας φαίρνοντας μου τα βυζια της στο πρόσωπο όπου ξεκιναω το γλύψιμο όπου εκεί είχαμε δύο θέματα. 1ον η κοπέλα πρέπει να τα σπατουλάρε με ενα βάζο κρέμα πριν και ήταν λες και έτρωγα ασβέστη, ενώ με που ακούμπησε η γλώσσα μου άρχισε να βογκάει ψεύτικα. Στη συνέχεια αφού μου αφαίρεσε το εσώρουχο και το διπλωσε παρακαλώ σα καλή νυκοκοιρα ξεκίνησε κάνοντας μου ένα σύντομο αλλά απολαυστικό ισπανικό και στη συνέχεια μία αρκετά καλή στοματική περιποίηση. Μετά από λίγη ώρα ετοιμάστηκα και ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό και κατόπιν στα τέσσερα όπου και τελείωσα. Και στις δύο στάσεις ήταν δεικτική χωρίς μα και μου και αυτή τη φορά με πιο αληθοφανείς κραυγούλες. Κατόπιν η Λαουρα έκατσε μαζί μου στο κρεβάτι και κουβεντιασαμε ένα σωρό πράγματα από την κρίση μέχρι το ατύχημα του Παντελίδη. Συνολικός χρόνος στο δωμάτιο περίπου 20'-25'. Overall η Λάουρα είναι μια σωστή επαγγελματίας λίγο ψυχρή, μάλλον λόγω της πρώτης μας γνωριμίας μία και στο social αργότερα ήταν πιο χαλαρή, αλλά δεν μου έβγαλε πολύ ερωτισμό ενδεχομένως να μην ταίριαξε η χημεία μας. Ισως να επανέλθω για μία δεύτερη γνώμη στο προσεχές μέλλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
terastios1973
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
427
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ιανουάριος, Λουκουμάς, Gingos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού