Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Συνάντηση με την κυρία πριν από λίγο καιρό.Ήταν το απωθημένο μου.Μετά από άπειρες προσπάθειες την πέτυχα στο τηλ και κανονίσαμε το ραντεβού.Η Ελβίρα με υποδέχεται με τα εσώρουχα και τις γόβες.Το κορμί για την ηλικία της και για τα χιλιόμετρα που έχει γράψει είναι αρκετά καλό.Έχει κρεμάσει σε κάποια σημεία αλλά είναι απολύτος λογικό.Μην περιμένετε να το δείτε όπως στις φώτο που έχει στο προφίλ.Στο πρόσωπο είναι ψιλοσκυλέ αλλα ο.κ.Μπαίνω στο σπίτι το οποίο μου θύμισε φοιτητικό δωμάτιο.Δεν το λες βρώμικο αλλά ήταν ψιλοαχούρι.Με ρωτάει εάν θέλω καφέ αλλά εγώ άλλα πράγματα είχα κατά νου. Αράζουμε σε ένα καναπέ που έχει και μου αρχίζει να ασχολείται με το κινητό της λεγοντάς μου ότι της έπεσε στα νερά και κάτι τέτοια και δώστου να απαντάει σε μηνύματα.Εγώ χούφτωνα τις βυζάρες και ότι άλλο έβρισκα κάνοντας υπομονή μέχρι να αρχίσει να ασχολείται και λίγο μαζί μου .Μετά από κανένα πεντάλεπτο αφού της έχω πει ότι έχω κάνει μπάνιο μου λέει να πάω στο δωμάτιο και να την περιμένω.Περνάει άλλο ενα πεντάλεπτο με δεκάλεπτο και αρχίζω να φορτώνω.Στην ερώτηση που είσαι τόση ώρα μου απαντάει ότι θέλει να στεγνώσει η κρέμα που έχει βάλει.Τραγική η κατάσταση.Τώρα βρήκες να βάλεις κρέμα?Κάνω υπομονή αφού την είχα απωθημένο και είπα μήπως και με αποζημιώσει στην συνέχεια.Κάποια στιγμή μπαίνει στο δωμάτιο όπου με γεμίσει με λάδι και και αρχίζει να με τρίβει.Άσε τα λάδια και έλα εδώ της λέω και την βάζω να πιάσει δουλειά.Πίπα ικανοποιητικη αλλά εγώ πλέον είχα ξενέρωσει τόσο πολύ με την όλη φάση που τα υπόλοιπα ήταν διαδικαστικου χαρακτήρα.Με το που τελειώνουμε πηγαίνει και αράζει πάλι στον καναπέ και ασχολείται με το κινητό της.Σηκώνομαι και γώ πάω στο μπάνιο όπου δεν υπήρχε πουθενά
πετσέτα ντύνομαι δίνω τα 40 ευρώ με κρύα καρδιά και σηκώνομαι και φεύγω.Πλήρης απογοήτευση.Μπορεί να είχε δύσκολη μέρα,μπορεί να μην είχε όρεξη αλλά τι φταίω να τα περάσω όλα αυτά;Κρίμα γιατί με τόσες καλές κριτικές που έχει αλλιώς τα περίμενα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
40€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
242
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 circuitboy, fouxter, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2016
Αγαπητε κυριε savkon ολοι ξερουν πως ακομα και σε στουντιο τα δωματια δεν ξεπερνουν τα 8τμ μετρα τωρα αν τα 50τμ του δικου μου σπιτιου σας φαινονται λιγα σας ζητω συγνωμη που δεν μπορεσα να νοικιασω κατι μεγαλυτερα για να σας εξυπηρετησω. Ολοι οι πελατες μου ξερουν πως ποτε δεν ασχολουμε με κινητα ποσο μαλλον να απαντω και σε μυνηματα που δεν το κανω ποτε. Στο 3λεπτο που αναφερεται οτι περιμενατε να στεγνωσουν οι κρεμες ηταν η λοσιον σωματος που την εβαλα βγαινοντας απο το μπανιο για την δικη σας ευεξια... Οσο για το λαδι του μασαζ ολοι ξερουν οτι παντοτε ρωτω για να κανω μασαζ στον εκαστοτε πελατη και ποτε χωρις την δικη του αδεια . οπως και να εχει αγαπητε μου κυριε σας ευχαριστω και την αρνητικη αυτη διαφημιση...
(Updated: 12 Μαΐου, 2016) 12 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρώτον δεν σχολίασα εάν το δωμάτιο ήταν μικρό ή μεγάλο.Σχολίασα το ότι ήταν ακατάστατο.Δεύτερον όσο αφορά για τα κινητά ευτυχώς η δυστυχώς ήμουν εκεί και ξέρω ακριβώς το τι έγινε και πόση ώρα ασχολήθηκες με αυτά.Και για να τελειώνουμε ποτέ δεν κάνω διαφήμιση η δυσφήμιση σε κάμία κοπέλα.Απλά γράφω την εμπειρία μου και πως το έζησα εγώ.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2