Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 141921
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Περασμα απο το χωρο την περασμενη εβδομαδα.. Μεγαλο και πολυτελες σαλονι(σε αντιθεση με τα δωματια)και ξεκιναει η πασαρελα..Αρχισαν να βγαινουν κοπελες απο δεξια κ αριστερα Ναι! Πρωτοτυπο....αλλα μετα που ειδα οτι κα8οτουσαν ολες στο σαλονι μαζι μου..για να αποφασισω... ξενερωσα! Τεσπα, γενικα ειχε 6-7 κοπελες...αλλα καμια δεν την ελεγες μουναρα... Διαλεξα μια μελαχρινη πιπινα (Ευη) με πονηρο μουτρακι και περασαμε στα ενδωτερα.50€ για μιση ωρα. Ο κοπελα αδυνατη ωραιο κολαρακι αλλα μολις εβγαλκε το φορεμα... αρχισαν τα ασχημα... κοιλιτσα πολυ χαλαρη,, λογω προσφατης εγκυμοσυνης οπως μου ειπε... το ιδιο κ το στηθος... Επισης τα ασχημα συνεχιστικαν οταν κατα την διαρκεια του μασαζ μου ειπε ..'μετα' να μην ασχοληθω με το στηθος της γιατι φοβαται τα μικροβια για το παιδι της!!!:headbangΛύπηΑλλα τα γλωσσοφιλα δεν τα φοβοταν..)Κεφάλι σε τοίχο! Μασαζ κατω απο το μετριο.. για 10λεπτα.. πολυ παρλα απο μερος της..Λύπη και γυρισμα για των αγωνα...Απειρη,δεν περνει πρωτοβουλιες..Πιπα ακα ζητησε +20 Κεφάλι σε τοίχο! και γενικα εκανε μια αδιαφορη συναντιση.
Το δωματιο παλιο,χωρις ντους, ποτακι ή αναψυκτικο δεν προσφερθικαν Θυμός .Κριμα...γιατι ο χωρος ειναι Κολωνακι και θα επρεπε να ειναι πιο προσεγμενος
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Eύη
ΧΧΧ-Man
Μέγας
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.621
Πόντοι:
4.365
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2016
Φοβαται τα μικροβια για παιδι της , για να μην τις γλειψουν τα βυζια.
ΤΑ 50ρικα ΟΜΩΣ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΕΙΦΟΥΝ ΒΥΖΙΑ
τα παιρνει η Καριολα.

Γαμω το σπιτι τους.
Δεν φταινε αυτες.
Φταιμε εμεις.
Z
zeljko
24 Απριλίου, 2016
και σε μένα φίλε Αλέξανδρε έκανε ακριβώς τα ίδια πολύ πάρλα και μάπα το καρπούζι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2