Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 22 10
Call-Girls 35672
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με πεισαν οι κριτικες των περισσοτερων και μετα απο ευκολη επικοινωνια με το γραφειο υποδεχθηκα τη κοπελα σε χοτελ στα ΒΠ.
Χαμογελο, ευγενεια και προθεση να ευχαριστησει τον πελατη γινονται αμεσως εμφανει με το καλημερα. Μου εδωσε κατι φιλια στο κουτελο στην αρχη σαν αυτα που δινει η γιαγια στα εγγονια Χμμμ; ok κατεληξαν γλωσσοφιλα μετα ευτυχως Έρωτας
Η κοπελα εχει την αθωοτητα της χωριατοπουλας ακομη στην ιδιοσυστασια της αλλα ok λογο της νεανικης ομορφιας της και του πετιτ σωματοτυπου μια καυλα στη βγαζει μονο απο αυτο. Γρηγορο ντους και βουρ στη αγγαλια μου η μικρη Ματάκι φιλακια, πιπα σχετικα καλη με κοιταγματα μια στο τοσο, 69, και σεξ για 30 λεπτα με τελειωμα στη κοιλιτσα της. Ντουζακι και 2ος γυρος με πιπα, σεξ οπου υγραθηκε αρκετα η μικρη, παλι πιπα αλλα καθοτι δυσκολος να χυσω γενικα και ενω το παλεψε η μικρη το σταματησαμε εκει και μου ζητησε και συγνωμη σαν να εφταιγε αυτη. Οκ ειναι καλο κοριτσι η μικρη ειπαμε. Ντροπή
Σε γενικες γραμμες λογο σωματοτυπου και ομορφιας μου αρεσε η κοπελα, εχει μπει στο πνευμα πως να δοθει στον πελατη. θα την ελεγα εργατικη, φιλοτιμη, καλουλι κοριτσακι Γερο-μύστης

Υ. Γ. Καταπληκτικη ομοιοτητα με τη ξαδερφη της απ τη μοντελοαλυσιδα, επαθα πλακα τοσο πολυ που μοιαζουν Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 08, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.843
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, Ettore και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2016
ποια ειναι η ξαδερφη καλε?
14 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μοντελοαλυσιδα Φυλης ηταν η ξαδερφη της παλιοτερα..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2