Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 25 10
Call-Girls 33368
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα τη φαεινή ιδέα να οργανώσω μια θεωρητικά χαλαρωτική και ηδονιστική απόδραση ανάμεσα σε δύο επαγγελματικές συναντήσεις. Η συνεδρία κανονίστηκε σε αξιοπρεπές ξενοδοχείο στα Νότια Προάστεια. Μακριά από τα λημέρια μου αλλά σαφώς καλύτερα από τα ημιδιαμονής που ακουστικά τουλάχιστον παραπέμπουν σε στάνη βοοειδών. Ή τουλάχιστον έτσι νόμιζα …

Η άφιξη μου στο ξενοδοχείο προσομοίαζε με προσέγγιση στο κέντρο ροκ συναυλίας. Τουρίστες, σύνεδροι, μαθητές σε σχολική εκδρομή συνωστίζονταν στο lobby. Όλοι οι χώροι εξαντλητικά πολυάσχολοι. Το χειρότερο ήταν ότι το ίδιο συνέβαινε και στο διάδρομο του ορόφου όπου εσταυλίζετο η φοράδα την απόλαυση της οποίας προσδοκούσα. Ένα τσούρμο αγοράκια γυμνασιακής ενασχόλησης, που μέσα στο κρανίο τους κόχλαζε ένα ομογενές διάλυμα τεστοστερόνης και χυλώδους εγκεφαλικής ουσίας, αφοσιωμένα σε ένα αρχέγονο ανιμιστικό τελετουργικό, κακοποιούσαν βάναυσα τις φωνητικές τους χορδές στις μεταξύ τους προσφωνήσεις. Η αποφορά της βαρβατίλας αιωρείτο αποπνικτικά. Η κατάσταση ήταν εκτός ελέγχου.

Τρυπώνω γρήγορα πίσω από την πόρτα που δειλά άνοιξε και αντικρύζω την Tina. Πρόκειται για ένα νεαρό, αδύνατο και μικροκαμωμένο σχετικά κορίτσι, το πολύ 1,65, ίσως και λιγότερο, με μεγάλο και καλοφτιαγμένο στήθος, ωραία πόδια με γυμνασμένους τετρακέφαλους, ίσως λίγο περισσότερο από αυτό που προτιμώ. Όμορφο πρόσωπο, όχι μοντέλου, αλλά με την ομορφιά και τη γλυκύτητα που προσδίδει το νεαρό της ηλικίας της. Είναι πιο άχαρο από τις φωτογραφίες της με κάποια λίγα σημάδια ακμής και μια διογκωμένη ελιά ψηλά στο ύψος του αριστερού της ματιού. Εντυπωσιάζουν τα υπέροχα αχνοπράσινα μάτια της. Κόμη σχετικά ατημέλητη. Στο σύνολο η εμφάνιση της είναι 2 σκαλοπάτια χαμηλότερα σε σχέση με τη διαφήμιση της αλλά οπωσδήποτε ικανοποιητική. Η υποδοχή περιλάμβανε μαύρα εσώρουχα, αμήχανα χαμόγελα με τα οποία η κοπέλα προσπαθούσε να επινοήσει μια τρυφερή φιλία και κάτι διευκρινίσεις no English … Υπήρχε και μουσική υπόκρουση, ωραίες μπαλάντες και ένας διακριτικός φωτισμός από τις μισόκλειστες κουρτίνες. Το οξύμωρο της υπόθεσης ήταν ότι ενώ διαχέετο μελωδικά στον χώρο το αιώνιο τραγούδι των Simon & Garfunkel "The Sound Of Silence" αυτό αναμιγνύετο με τις κλαγγές της ρωμαϊκής αρένας που αναπτύσσονταν ανενόχλητα έξω από την είσοδο του δωματίου.

Για αντικειμενικούς λόγους εισαγωγική ανταλλαγή απόψεων δεν υπήρξε. Η Tina άμα τη εμφανίσει μου από την καθαρκτική διαδικασία με μία αρτίστικη ρεβεράντζα ξεκινά την παράσταση της αψηφώντας τις αγωνιστικές κραυγές των παρακείμενων μελλοθάνατων μονομάχων. Η παράσταση συνεχίστηκε στο παραπλήσιο κρεββάτι με εναλλαγές θέσεων και πρακτικών. Γλυκιά στη συμπεριφορά της και στις αντιδράσεις της, ήπιων τόνων. Στο γυμνωμένο της κορμί αυτό που δεν μπορεί να αφήσει αδιάφορο έναν άνδρα με βασική ετερόφυλη έλξη είναι η μορφή και το μέγεθος από τα χυμώδη χείλη που περικλείουν την πηγή της που εκλύει ηδονή. Η πιο συναρπαστική σκηνή της συνάντησης μας συντελέστηκε με την Tina να δαγκώνει το μαξιλάρι και να προσφέρει στον ενθουσιασμένο λιγούρη και συγγραφέα του παρόντος λιβελογραφήματος τα παλλόμενα οπίσθια της. Τα γόνατα της κοπέλας από την πίεση και το βάρος άρχισαν να υποχωρούν φέρνοντας το σώμα της σε πρόσθια θέση. Το χέρι της όρμησε για να προσφέρει γλυκιά θαλπωρή στα υπογάστρια τροφαντά χείλη της που χαριεντιζόντουσαν με τον αναστατωθέντα πολεμιστή μου και γύρισε το όμορφο κεφάλι της για να με φιλά ταυτόχρονα πάνω από τον ώμο της. Εν μέσω παλλαϊκών αλαλαγμών από το παραβρισκόμενο κοινό επήλθε η κορύφωση έχοντας επιτρέψει στον υπερφίαλο εγωισμό μου να πιστέψει ότι όλος αυτός ο ντόρος είχε επίκεντρο εμένα.

Μέχρι εκεί καλά. Η προσπάθεια μας όμως να επαναλάβουμε ότι ζήσαμε μόλις πριν στέφθηκε από παταγώδη αποτυχία. Η Tina είχε βάλει τα δυνατά της και είχε επιστρατεύσει την καλύτερη της τεχνική στον ασπασμό του παραπαίοντος φαλλού μου. Η κατάσταση όμως απέξω είχε ξεφύγει. Οι μανιασμένοι νεανίες για κάποιο λόγο θεώρησαν ότι μέσα στο δωμάτιο δεν βρίσκονταν ένα ταιριαστό ζευγάρι αλλά κάποιος ομόθρησκος τους που κρύβονταν. Κτύπαγαν και λάκτιζαν την πόρτα φωνάζοντας έναν Κώστα που δεν έλεγε να εμφανιστεί! Η πιο αξιοπρεπής αντίδραση θα ήταν να άνοιγα την πόρτα για να τους γα……, αλλά εδώ δεν κατάφερνα την κοπέλα, που να μπλέξω με τους καβλ…..νους εφήβους! Η κοπέλα πάσχιζε αμήχανα σα να μην συνέβαινε τίποτα. Δεν ήταν κακή απλά δεν μπορούσε να διαχειριστεί αυτήν την κατάσταση. Εδώ ήθελα μια Tina που το όνομα της να προέρχεται από το Κουφοντίνα, killer, να πάει αυτή να ανοίξει την πόρτα με τα υπέροχα παλλόμενα στήθη της και να τους ρωτήσει προκλητικά πως θα μπορούσε να βοηθήσει. Να έβλεπα τα ήδη υπό πίεση κρανία τους να εκρήγνυνται και την Tina να επιστρέφει χαμογελαστή για να μου ρίξει την χαριστική βολή! Επειδή όμως αυτά δεν συνέβησαν, σταμάτησα την ταλαίπωρη κοπέλα από τη μάταιη προσπάθεια της αρκετή ώρα πριν την προγραμματισμένη αναχώρηση μου. Αφού ντύθηκα ως κύριος εναπόθεσα τον όβολο μου σε ένα τραπεζάκι. Με γουρλωμένα μάτια βλέπω την κοπέλα να σπεύδει να ελέγξει τα χαρτονομίσματα σχολαστικά ένα προς ένα για τη γνησιότητα τους με ειδικό μαρκαδόρο. Μετά μου επέτρεψε να βγω στην αρένα!

Στα αρνητικά να αναφέρω ότι δεν έγινε καμία κίνηση από μέρους της προς την κατεύθυνση του μπάνιου καθ’ όλη τη διάρκεια της συνάντησης μας.

Βγαίνοντας από το ξενοδοχείο και περπατώντας προς το αυτοκίνητο κατάλαβα τη σοφία του άσματος "The Sound Of Silence"!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 06, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, rodriguez65, doc_lin και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2016
Εξαιρετο χρονογραφημα
10 Απριλίου, 2016
... καθαρσιακή διαδικασία και όχι καθαρκτική (!!!)διαδικασία ...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Ζητώ συγγνώμη από τους αναγνώστες ...
10 Απριλίου, 2016
Συμφωνω συναγωνιστη. Την συναντησα χτες. Μου αρεσε σαν κοπελα, εχει τον σωματοτυπο που προτιμω και ηταν φιλοτιμη. Αλλα απο την μια το "no english' απο την αλλη οι ουγκανοι εφηβοι απ'εξω εκανα το ραντεβου πολυ μετριο
10 Απριλίου, 2016
Like στην κριτική σου φίλε. Εγώ θα τελείωνα ως εξής: "Βγαίνοντας από το ξενοδοχείο και περπατώντας προς το αυτοκίνητο κατάλαβα ότι ήταν μια άκρως γκαντέμικη μέρα και κακώς την επέλεξα για χαλαρωτική και ηδονιστική απόδραση. Την επόμενη φορά ελπίζω να είμαι πιο τυχερός."Ματάκι
11 Απριλίου, 2016
Ένα από τα πιο ατμοσφαιρικά και γλαφυρά κείμενα, που έχουν αναρτηθεί στον παρόντα ιστότοπο! Απλά και μόνο ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ! Εύγε, κύριε!!! Καπέλο
12 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@aleister77

Νόμιζα ότι μόνο εγώ ήμουν ο τυχερός ...
12 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@pxix_fan

Δε βαριέσαι, το σκέφτομαι και γελάω τώρα.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7