Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304721
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωτη φορα στο στουντιο Κατεχακη 8. Πολυ καθαρο στουντιο και ευγενικη τσατσα μου προσφερε αναψυκτικο και μου λεει πως στη πρωινη βαρδια ειναι η Κιαρα. Μολις ακουσα τα τακουνια της τακ τακ να ερχεται με κερδισε μου λεει η τσατσα θα περασετε στο δωματιο και λεω φυσικα δινω τα λεφτα με 69 και μπηκα στο δωματιο. Η τσατσα ευγενεστατη και μου ειπε τι προγραματα κανει η Κιαρα. Η Κιαρα ενα ξανθο καυτο μωρο που κανει μπαμ οτι ειναι γυναικαρα με τα ολα της. Στο δωματιο ολα τα απαραιτητα σφραγισμενο πετσετα και παντοφλες και ωραια ατμοσφαιρα. Κανω ενα γρηγορο φρεσκαρισμα και μπαινει μεσα το ξανθο μωρο. Πολυ ομορφη κοπελα ψηλη και ετοιμη για ολα Ματάκι Μου λεει οτι φοραω ωραιο αρωμα και της λεω το δικο σου ειναι και το ακολουθησα απο το σπιτι μου για να σε βρω και να περασω φανταστικα με μια πανεμορφη κουκλα. Στο 69 το μουνι της μοσχομυριζε και η πιπα της αργη και ωραια με μπολικα φτυσιματα και μετα μου λεει να κατσω απο πανω σου και της λεω οπως θες εσυ κουκλαρα μου ομορφη Έρωτας Με καβαλησε και εβγαζε αληθοφανες κραυγουλες και μετα αυτη απο κατω και εγω απο πανω της να τη γαμαω με ρυθμο και μετα μου λεει ελα στα 4. Και τι ομορφη θεα ηταν αυτη η κωλαρα της ηταν το κερασακι στη τουρτα μαγκες. Μπαινω μεσα και με λεει ξεσκισε με και μετα ανεβασα στροφες και μετα απο κανα 3 λεπτο δεν αργησε να ερθει το τελος. Ειχαμε ιδρωσει και στο τελος μου λεει εισαι πολυ δυνατος στο κρεβατι. Με φιλησε σταυρωτα και ενα πεταχτο στα χειλη.

Σε ευχαριστω Κιαρα ΈρωταςΈρωτας Σε σκεφτομαι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2016
Όνομα κοπέλας
Κιάρα
Υπηρεσίες
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sarouman

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού