Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113979
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αργοπορημένη κριτική λόγο δουλειάς αλλά δεν θα την άφηνα με τίποτα να μην την γράψω...
Αν σας κουράσω σας ζητώ συγνώμη, αλλά αυτήν την εμπειρία μου θέλω να την μοιραστώ μαζί σας..

Μετά από την συνάντηση που είχα με την Agelina μου πρότεινε η ίδια να δω και την φίλη της ή να κάνω ένα duo μαζί τους, την είχα πει ότι στο επόμενο ταξίδι αστραπή που θα έχω θα την ενημερώσω. Έτσι λοιπόν μερικές μέρες πριν το ταξίδι είχα επικοινωνία με την Agelina και μου είπε ότι το συγκεκριμένο Σάββατο θα είναι σε "υπηρεσία" με την Ania παρέα ΈρωταςΈρωτας
Λόγο δουλειάς άργησα να επικοινωνήσω μαζί τους. Κουρασμένος λοιπόν κατά της 00:30 φτάνω στο Hotel και λέω ας κάνω μια προσπάθεια, σε λίγα λεπτά φτάνει ο στόλος με χαμόγελα και όλο νάζι .....
Τα κορίτσια ήταν έξω για ποτά και ήρθαν να βγάλουν τα σπασμένα δεν με χάλασε καθόλου φυσικά ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
Έχω κάνει και άλλα duo αλλά αυτό που μου έμεινε αξέχαστο σε αυτήν συνάντηση είναι η αρμονία στο ο καθένας ξέρει το ρόλο του.
Από όλες τις στάσεις αυτό που είναι ήταν όλα τα λεφτά μετά από δύο γκολ και είμαι πλέον στο τρίτο... είναι η Ania στα τέσσερα να χτυπάω δυνατά και να έχω δίπλα μου την Angela να φιλάει να με χουφτώνει και εγώ με το ένα χέρι να ρίχνω μπατσες στην κολάρα την Anis και με το άλλο να βάζω δάχτυλα και να χουφτώνω την Angela....

Κύριοι η ζωή έχει χαρές και χάρες για εμένα αυτή η συνάντηση ήταν κάτι το διαφορετικό εκείνη την δεδομένη στιγμή.
Ίσως για κάποιους θα ήθελαν κάτι ποιο λεσβιακό γούστα είναι αυτά.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα ήθελα να ξαναπεράσω αυτήν την εμπειρία!!!

Να περνάτε καλά ομορφόπαιδα σόρρυ αν σας κούρασα απλά μάλλον γερνάω και αρχίζω να νοσταλγό ποιο εύκολα...Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
5.357
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, vanderM, satyrus και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2016
απο ποια χωρα καταγεται η αδελινα???????????????
25 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ukraine Καπέλο
25 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ; περιεργο τυπε που δεν το γνωριζειs ...αλλα οκ ...Ukraine .....!!!Ναι!Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3