Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μαζι με ενα φιλαρακι καναμε μια γυρα φυλης και αφου δεν ειχε κατι αξιολογο ειπαμε να ριξουμε και μια ματια φωκαιας.Αφου γυρισαμε σχεδον ολα τα μπουρδελακια φτασαμε και στο 24.
Η κοπελα που δουλευε η ολγα για τα δικα μου τα γουστα δεν ηταν και κατι το ιδιαιτερο αλλα λιγο η καυλα λιγο το πεσιμο που εκανε στο σαλονι ειπα να την δοκιμασω.
Αφου μπηκα στο δωματιο και ξαπλωσα και οι καυλες ειχαν βαρεσει κοκκινο μπηκε η ολγα και επεσε στο κρεβατι.
Με την μια πηγε για γλωσσοφιλα που με τον τροπο μου της εδειξα οτι δεν γουσταρω και εδειξε να στραβωνει ,στα αρχιδια μου ομως Γλώσσα.
Στην συνεχεια κατεβηκε και αρχισε να γλυφει τα αρχιδια και να τα ρουφαει σε σημειο που με πονεσε αφου ασχοληθηκε με τα αρχιδια στην συνεχεια πειρε το καυλι και αρχισε να κανει μια ακαποτη πιπα αρκετα καλη με πολυ σαλιο μολις της ειπα σταματα ανεβηκε απο πανω μου και με το χερι της πηγε να βαλει την πουτσα ετσι μεσα ακαποτα,της λεω τι κανεις πας καλα και η απαντηση της ηταν τι φοβασαι ειμαι καθαρη θελω τετοια πουτσα ετσι μεσα μου Μαλακία.περασμα καποτας και αρχισα να την σκιζω εγω απο πανω και αυτη με ανοιχτα τα ποδια οταν πλησιαζε το τελος βγαζω την καποτα και την χυνω πανω στην κοιλια της και αυτη τα πειρε με τα δαχτυλα της και αρχισε να τα βαζει μεσα στο μουνι της.Μαγκες τα συμπερασματα δικα σας παντως η κοπελα ειναι επικινδυνη και μακρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
sexyathens
Μέλος
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
48
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 haker301978(1), TOMMY DEVITO

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2016
Κλείστε το το μπουδέλο!!Ήθελα να ήξερα εαν σκασει καμια βομβα με ΣΜΝ οπως επι εποχής του μ..... του Λοβέρδου ποσοι θα δουν χρώματα εαν συνεχισουν να υπαρχουν τετοια μαγαζιά
24 Μαρτίου, 2016
συγνωμη ρε αδερφε αλλα η ολγα δε μιλαει ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα ,πως σου ειπε οτι ειναι καθαρη ?
δε πουλαω ειρωνια απλα μου κανει εντυπωση ,εκτος και αν εμαθε τοσο γρηγορα ελληνικα !
24 Μαρτίου, 2016
παπαριες μας λες !!!! ποτε εμαθε να μιλαει ελληνικα και σου ειπε βαλτο χωρις καποτα ! ψεματα λες !!!
P
pattayakias
24 Μαρτίου, 2016
επειδη καποιοι βιαζονται να βγαλουν συμπερασματα δεν ειπα οτι η ολγα ουτε εμαθε συντακτικο ουτε γραμματικη.με λεξεις και με νοηματα μου εδειξε οτι ηθελε γαμησι ακοποτο και οτι ειναι καθαρη.πιο συγκεκριμενα εδειχνε το μουνι της και ειπε καθαρο και τραβαγε την πουτσα να την βαλει μεσα.αλλα βλεπω οτι καποιος πιαστικε στο θεμα που δεν μιλαει το οτι τα χυσια τα πειρε και τα ετριβε στα μουνοχειλα της και εβαζε τα δαχτυλα μεσα δεν το σχολιασε
25 Μαρτίου, 2016
Μύστη εγώ σε πιστεύω, δεν έχεις λόγο να πεις ψέματα. Η κοπέλα κάνει μπαμ ότι έχει
ναυαγήσει. Μαλακία
P
Parakmiakos
08 Απριλίου, 2016
Πάλι καλά που διάβασα την κριτική για να την αποφύγω. Έχω πάει αρκετές φορές και την έχω πετύχει σε αυτό το σπιτάκι. Πάντα καβλιάρα στο σαλόνι, πιάνει πούτσα και αρχίδια, γλύφει αυτιά και τέτοια. Πολλές φορές ήταν στο τσακ που δεν μπήκα! Ήμουν έτοιμος να μπω και τελευταία στιγμή έστριψα προς την έξοδο! Αν είναι να κάνει τέτοιες μαλακίες με όποιον της αρέσει και την καβλώνει εκείνη την ώρα... τρέχα γύρευε.
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
23 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ενας απλος λογος που δεν πρέπει να κανεις γλυφομουνι ποτε σε μπουρδελο.
Πολλοί λειτουργουν έτσι το κατανοώ. .
Αλλα καλύτερα να φύγεις αχυστος πχ παρα μετα να τραβιέται
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7