Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 79 10
Ξενοδοχεία 79855
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
10.0
Διακριτικότητα
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Από το μαγαζι αυτό εχω συνολικα ψωνισει 2 φορες. Ειμαι ασχετος με τον παραδρομο και ετσι και τις 2 φορες εχω παρκαρει απ’εξω, στις «λωριδες» . Εχει σημασια να πω ότι και τις 2 φορες βρεθηκα εκει πρωινη ωρα. Γιατι εχει σημασια? Γιατι οταν καβατζαρεις θεση εκει εξω στις λωριδες του μαγαζιου γινεσαι αυτοματως "εργατοπατερας" - φανερος δλδ. Αρχιζεις και ιδρωνεις μην φας καμια φατσα-μπατσα...Μιλαμε για παρελαση. Λαικο προσκυνημα. Και αν η παρεα σου ειναι και ντυμενη απο τον οικο μοδας "Η Ελευθεριαζουσα", τοτε εχεις ένα θεμα. Καθισμενος στο αμαξι μεχρι να περασει η κινηση κανα 15λεπτο. Αλλα που….Πολυς κοσμος εκει εξω αδελφια. Προσοχη. Διακριτικοτητα μηδεν.

Κανενα προβλημα με την λομπίστρια. Μια χαρα εξυπηρετηση. Το μονο προβλημα ηταν ότι το δωματιο ηταν υπερβολικα μικρο. Ένα εντονο μπλε χρωμα παντου που απλα είναι υπερβολικα ενοχλητικο στα ματια.. Ρυθμιζομενα φωτα. Τουαλετα+ντουζιερα πολύ στεναχωρα. Παραθυρο δεν θυμαμαι αν ειχε. Γενικα ηταν ένα «σκοτεινο» μερος. Κατά τα αλλα, δεω παρατηρησα καποιο αλλο προβλημα.

Όλα μια χαρα καθαρα, και τακτοποιημενα και το κυριοτερο η ηχομονωση είναι παντα στο “on” . Δεν ακουγονταν τπτ από τα διπλανα δωματια. Δεν μπορω να ειμαι σιγουρος αν το ιδιο συμβαινει σε άλλες ωρες της ημερας λογω κινησης. Αλλα και τις 2 φορες που πηγα εγω, δεν ακουστηκε τπτ.

Περισσοτερα κουσέλια δεν εχω να πω, αφου μπηκα στο μαγαζι με παρεα και δεν ειχα το χρονο να περιεργαστω τις άλλες λεπτομερειες.

Δεν λεω ποτε όχι η ναι σε επιλογη για χοτελι. Γιατι είναι γενικα λυση αναγκης. Και πολλες φορες θα πρεπει κα να πηγαινουμε και σε μαγαζια που δεν μας αρεσουν. Μας βρισκουν στο δρομο μας και απλα παμε...
zadren
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.483
Πόντοι:
2.756
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, fouxter, Υπουργός και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού