Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασα κι εγώ από το ισόγειο στον Αι Αρτέμη, να συναντηθώ με τη Bianca. Με το που ανοίγει η πόρτα, παθαίνεις πλάκα. Εκπληκτικής ομορφιάς σώμα με μικρό είναι αλήθεια στήθος, μαυρισμένο, λόγω καλοκαιριού στο Rio….
Της δίνω όσα είχαμε συμφωνήσει και για δικό της τέλειωμα και κάνω ένα ντουζ. Με περιμένει με μια σαν ρόμπα να τη πω….. αρχίζουμε χαϊδέματα με γλωσσόφιλα και η ανόρθωση είναι γεγονός. Της τον δίνω στο στόμα και παράλληλα μου δίνει το δικό της.
Η αλήθεια είναι πως αργεί λίγο να σηκωθεί, αλλά μόλις ανέβει, δεν πέφτει με τίποτα. Και είναι και αρκετά μεγάλο και σκληρό.
Στην αρχή στήνομαι στα 4 και προσπαθεί να μπει, αλλά πονάει λίγο. Βάζουμε κρέμα και σιγά σιγά με ανοίγει και με αρχίζει τα γρήγορα που είδα το χριστό φαντάρο. Είναι όμως μεγάλη καύλα, όταν ξέρει ο άλλος/η να σπρώχνει. Με το ζόρι κρατήθηκα να μην τελειώσω και είναι τώρα η σειρά μου να την πάρω. Στην αρχή στα 4 (Θεϊκό στήσιμο) μετά στο πλάι και στο τέλος κάθεται πάνω μου και αρχίζει ένα δυνατό μέσα έξω που κόντεψε να μου τον σπάσει.
Σε αυτή τη στάση τελειώσαμε και οι 2 μας, εγώ μέσα της και εκείνη πάνω στη κοιλιά μου, μέσα σε απίστευτη αίσθηση!!!
Σίγουρα για 1 ώρα είναι πολλά τα λεφτά, αλλά πέρασα τόσο όμορφα, που θα ξαναπάω μέχρι να φύγει. Ισως σήμερα, ίσως αύριο. Είναι μοναδική…


Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, spipis71, topscorer και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού