Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Call-Girls 64355
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημερα αδερφια...συναντηση με την μαρια μετα απο πολυ ευκολη συνενοηση στο bill. Ηρθε ακριβως στην ωρα της. Ομορφο προσωπακι μακρια μαυρα μαλλια αδυνατο ομορφο κορμακι ντυμενη με μαυρο στενο παντελονι και μαυρο διαφανο μπλουζακι με τοπακι μαυρο απο μεσα...χαμογελαστη και ευδιαθετη σε σημειο που δεν χρειαστηκε καν να σπασει κανενας παγος...αγκαλιτσες φιλακια πεταχτα που μετα απο ενα λεπτο εγιναν βαθεια γλωσσοφιλα...εντυπωση μου εκανε που ενω μοσχοβολουσε μπηκε για ντουσακι!!! βγηκε μετα απο λιγα λεπτα με την πετσετουλα της και αφου την αφαιρεσα ''παραυτα και ανευ ετερας'' αποκαλειφτηκε το ομορφο κορμακι της με τα μκρα αλλα ευαισθητα βυζακια της...ακολουθησε τρελο χαμουρεμα-φασωμα σαν να ημουν με την καινουρια μου γκομενιτσα...καυλα σκετη το μαρακι το ζουσε το ηθελε το γουσταρε τρελα...ακολουθησε γληφομουνι διαρκειας στο φρεσκοξυρισμενο και ροδαλο μουνακι της που κατεβασε ποταμους..και μετα αριστο βαθυ και υγρο τσιμπουκι να θελει να τον καταπιει...στασεις πολλες και κοπανημα απο μερους της με τελειωμα μεσα της με εκεινη απο πανω...ντουζακι και απο τους δυο μας και αριστο σοσιαλ με πλακιτσα και πολλα γελια που στη διαρκεια τους μου χαιδευε συνεχεια τ αρχιδια με αποτελεσμα ο δευτερος γυρος να μην αργησει να αρχιση...ακομα πιο δυνατο το 2ο ημιχρονο με περισσοτερο παθος και πιο πολλες στασεις...ακουραστη και υπομονετικη δεν ειπε οχι σε τιποτα...all arount παικτης η μαρια με εστειλε αδιαβαστο. Αν μου εετρεπε η βαθμολογια θα εβαζα γενικο βαθμο 9 ευκολα. Φυσικα θα ακολουθησει και αλλη συνεδρια διοτι ως γνωστον ''η επαναληψη ειναι μητηρ πασης μαθησεως'' Να εισαστε ολοι καλα και να γαματε καλυτερα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
268
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Gingos, ΠΚαποτας και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2016
160???????????
σαν πολλά να μας τα λες μάστορα.......
εκτος αν εκτροχιαστηκε το μωρακι.....αυτη ξεκίνησε με 80φουλ την ωρα και εδω μεσα εχει μαθει και τα χτρα και τα ολα της!
εμεις τα χαλάμε τα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!
N
ng1964
10 Μαρτίου, 2016
Φιλε 160€ ειναι παρα πολλα αλλα εχει κολαρα.
Εχεις τηλ.;
10 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κεφάλι σε τοίχο! μας δουλεύεις φυσικα!
εκτος αν Μαλακία η προμο...........
N
ng1964
22 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

προμο μπορει να εισαι εσυ φιλαρακο...αν δεν ξερεις μη λες μαλακιες
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4