Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτα μπήκα στο διπλανό υπερυψωμένο ισόγειο έχοντας σκοπό να περάσω με τη Σάρρα —την κοπέλα που είχα συναντήσει στην τσάρκα του Σαββάτου (13/2/16)—, όμως αντ' αυτής δούλευε η ξανθιά Αντελίνα (Κολωνού 23 υπερυψωμένο ισόγειο, Ιάσονος 1 μεσαίο κ.λπ), την οποία έχω πληρώσει στο παρελθόν.
Η απλό-και-καλό —υπηρεσία που ήταν με τη Σάρρα εκείνο το πρωινό— μου παρουσίασε τη Ρομπέρτα, μια χαμηλού αναστήματος μελαχρινή, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι τον στρογγυλό της κώλο, μετριότατο πρόσωπο, μικρό στήθος, καλοσχηματισμένο σφιχτό κορμάκι, η οποία πρόσφερε «απλό και καλό» στο δεκάρικο.
Όταν ύστερα από δυο-τρία λεπτά εισήλθε στο συμπαθητικό δωμάτιο της έκανε εντύπωση («Γουάι;») που έβαλα το συρτάκι (η πόρτα δεν έκλεινε αλλιώς).
Ελληνικά δεν μιλούσε.
Μου είπε πως ήταν απ' τη Ρουμανία, αλλά σύντομα διαπίστωσα πως δεν καταλάβαινε ρουμάνικα...
'Ο,τι είπαμε το είπαμε στα εγγλέζικα.
Φορώντας το μπικίνι και τις πορνογόβες της γονάτισε πλάι μου για ν' αρχίσει να παίζει το πουλί μου κάνοντας μορφασμούς καύλας και ψιλοβογγώντας.
Χουφτώματα, χαϊδέματα κι επιπολής δαχτυλάκι —κάτω απ΄το στρινγκάκι της— δεχόταν κανονικά.
'Οταν ψιλοκαύλωσα της ζήτησα να πιάσει το προφυλακτικό.
Στην αρχή η πίπα της περιοριζόταν στο πουτσοκέφαλο, ενώ δούλευε και αρκετό χέρι, συμμορφώθηκε όμως στην υπόδειξή μου συνεχίζοντας μόνο με το στόμα και πηγαίνοντας βαθύτερα.
Κάποια στιγμή ρώτησε εάν μου άρεσε.
Της είπα/έδειξα να σταθεί στα τέσσερα.
Ξεβρακώθηκε.
Η θέα (πλάτη, μέση, κωλομάγουλα, περικλανίδιο, γλομπέ αιδοίο) καλή.
Η αίσθηση (κόλπος) ικανοποιητική.
Η συμμετοχή της μέτρια.
Επίσης φάνηκε υπομονετική — κατάφερα να χύσω έπειτα από κάμποσες, αυξομειούμενης έντασης, γαμιές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2016
Όνομα κοπέλας
Ρομπέρτα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, n.smirni76, blizardeye και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού