Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163390
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αντριαννα μελαχρινη Ρουμανα,γυρω στα 35 ετων,κοντουλα και γεματουλα με ωραιες βυζαρες λιγο κοιλια και στενο κωλαρακι που δε ταιριαζει με τον υπολοιπο σωματοτυπο.Συμπαθητικη στη φατσα,μιλαει ελαχιστα ελληνικα και κανει γυμνο τσιμπουκι στα 30ε αλλα εγω πηρα 69 με 40ε

Προσχαρη και ευδιαθετη με την εισοδο της στο δωματιο,της ορμηξα κατευθειαν στα ορθια και αρχισα να τη χουφτωνω,ανταποκριθηκε αμεσως και με πλακωσε στα γλωσσοφιλα τραβωντας με απο το κεφαλι και μου επιασε τον πουτσο.Καυλωσα καλα και προσπαθησα να της τον χωσω αναμεσα στα κωλομαγουλα αλλα μου τραβιοτανε.Πεσαμε στο κρεβατι οπου συνεχισαμε το χαμουρεμα,ρουφηξα δυνατα και τις βυζαρες της και ξαπλωσα για πιπα.

Ξεκινησε με χαμηλο αρχοδογλειψιμο αλλα η πιπα της ηταν μετρια χωρις ρυθμο και με καποιες νευρικες γρηγορες κινησεις.
Στη συνεχεια γλεφομουνι οπου παραδοθηκε αμεσως και δεν αντεχε την καυλα και μου τραβιοτανε προς τα πισω αλλα οσο τραβιοτανε τοσο ανεβαζα την ενταση της γλωσσας μου και βογγουσε και πλημμυρισε το μουνακι το οποιο εχει και λιγη τριχουλα.
Τη γυρισα και μπρουμυτα οπου μου αποκαλυφθηκε μια ομορφη σφιχτη κωλοτρυπιδα την οποια εγλειψα αλλα αυτη γελουσε σαν χαζη γιατι γαργαλιοταν λεει Μαλακία
Καναμε και λιγο 69 οπου κι εκει δε μου καθοτανε να τη γλειψω καλα...

Της ζητησα να ανεβει απο πανω πρωτη σταση αλλα αρνηθηκε Θυμός...την εστησα απο κατω να τη γαμησω αλλα και παλι ειχε τα ποδια της με τετοιο τροπο ωστε να μη μπορω να τη γαμησω τρεμα μεσα...οποτε πηγα χαλαρα με τα νερα της και μολις καυλωσε καλα και ανοιξε το μουνακι της την γαμησα δυνατα και γουσταρε και βογγουσε και μου εδινε παθιασμενα γλωσσοφιλα...
Την γυρισα και πισωκολλητο οπου παλι δε μου στηθηκε καλα τη γαμησα λιγο αλλα δε με βολευε οποτε την ξαναβαλα απο κατω...τη γαμησα πιο χαλαρα και καπου εκει μου ψιλιογκρινιαξε για την ωρα αλλα με καλο τροπο χαριτωμενο.
Εβλεπα οτι θα δυσκολευομουν να χυσω γιατι δεν πηγαινε με τα νερα μου οποτε ριχνω προταση στο τραπεζι 'να σε χυσω στα μουτρα?' Γλώσσα...γελαει και λεει οχι,συνεχιζω να τη γαμαω και σε 10 δευτερολεπτα μου λεει δωσε λεφτα...θα σου δωσω 10ε την λεω να σε χυσω στα μουρα και μου λεει οκ αλλα τα ηθελε να τα δει πρωτα.Της δινω το 10αρικο και την καβαλαω και καθομαι πανω της με τ'αρχιδια στη μουρη της,τον παιζω λιγο και τη χυνω σε ολη τη μαπα,στη μυτη,μαγουλα,χειλια και μια σταγονα στο μετωπο και μετα της τα πασαλειβω κιολας με τον πουτσο και την λεω σου εκανα και μασκα ομορφιας Μεγάλο χαμόγελο
Σηκωνεται πλενεται γρηγορα και φευγει...

Συμπερασμα...απειρη κοπελα στο σεξ και εκτος αυτου δε σ'αφηνει να κανεις παιχνιδι οπως θελεις πραγμα που εμενα με αποσυντονιζει εντελως.Κατα βαθος θελει να σε ικανοποιησει αλλα με τους δικους της ορους,χανει πολυ στο επικοινωνιακο κομματι λογω γλωσσας αλλα οπωσδηποτε με 30ε γυμνο και +10 χυσιμο στη μαπα ειναι μια αξιοπροσεκτη περιπτωση για ενα παρακμιακο γαμησι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.312
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού