Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Swingers Clubs 123911
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Μετά από αρκετό καιρό πέρασμα από το κλαμπ την παρασκευή,παραμονή του ιβεντ Ναι!Ναι!.Δεν περίμενα να έχει πολύ κόσμο αλλά πίστευα ότι θα είμαστε λίγοι και καλοί όπως και έγινε τελικά Χαμόγελο.Καμιά 10αρια ζευγάρια συνολικά,οι περισσότεροι γνωστοί μεταξύ τους όπως συνήθως συμβαίνει σε αυτό κλαμπ Money Mouth.Τα ποτά εξαιρετικά όπως και ο χώρος του μπαρ αλλά δυστυχώς η μουσική παραμένει το μεγάλο μείον του μαγαζιού,μιας και δεν θυμίζει ούτε καν μουσική κλαμπ αλλά μουσική καφετέριας ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!.Τέλος πάντων αφού ήπιαμε το ποτό μας κατεβήκαμε την βόλτα μας στο υπόγειο το οποίο έχει κάποιες αλλαγές σε σχέση με την τελευταία φορά που το επισκέφθηκα συν ότι πλέον πριν περάσεις στο χώρο του παιχνιδιού οφείλεις να μείνεις με τα εσώρουχα όπως μας ενημέρωσε ο ευγενικός καραφλός νεαρός που τσέκαρε τον χώρο Γερο-μύστης.Εκεί παρατήρησα ένα μεγάλο λάθος που έχει γίνει μιας και τα ντουλαπάκια που αφήνεις τα ρούχα σου και τα προσωπικά σου αντικείμενα είναι πολύ κοντά μεταξύ τους (τα δεξιά με τα αριστερά δηλαδή) και αυτό δυσκολεύει να αλλάξεις με την ανέσή σου Money MouthΣπασίκλας.Φαντάζομαι ειδικά την άλλη μέρα εκεί κάτω που θα ήταν μαζεμένα και πάρα πολλά ζευγάρια η κατάσταση θα ήταν αφόρητηΘυμόςΘυμός.Τέλος πάντων το γράφω σαν λεπτομέρεια προς τους ιδιοκτήτες που πιστεύω ότι σύντομα θα την διορθώσουν.Στο υπόγειο ήμασταν συνολικά 3 ζευγάρια,μια ξανθιά πουράτζα με τον νεαρό φίλο της ξεκίνησαν το παιχνίδι μεταξύ τους και μετά από λίγο προσκάλεσαν κι εμάς.Αφού αρχίσαμε να χαιδευόμαστε όλοι μαζί εγώ και η φίλη μου γλείφαμε την πουράτζα σε βυζιά-λαιμό ενώ η δικιά μου είχε ξεκινήσει ήδη να πιρφορίζει τον συνοδό της.Αφού οι κοπέλες φασώθηκαν μεταξύ τους ξεκίνησαν να μας τσιμπουκώνουν.Η τύπισσα μου προσέφερε ένα πολύ βαθύ και υγρό τσιμπούκι,ενώ και η δικιά μου πίπωνε με μανία τον δικό της.Δεν χόρταινα να γλείφω τα βυζιά της ενώ μου ζήτησε και η ίδια να την δαχτυλιάσω Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσα.Γούσταρε πολύ να την γαμάω με τα δάχτυλα ενώ και ο έταιρος μύστης έκανε το ίδιο στην δικιά μου.Ένιωθα το μουνί της πουράτζας μούσκεμα στα υγρά,ενώ σε κάποια στιγμή ξαπλώνει και ξεκινάει να παίζει προκλητικά την μουνάρα της μπροστά μου καλώντας με την ξεσκίσω.Μπαίνω με μανία μέσα της και ξεκινάω να την γαμάω σκληρά όπως ήθελε ενώ παράλληλα έπαιφταν και ρομαντικά γλωσσόφιλα.Ο δικός της κάβλωνε που μας έβλεπε να γαμιόμαστε έτσι αλλά δεν έκανε κίνηση να γαμήσει την δικιά μου,την έβαλε απλά να του καραμελώσει τις μπάλες Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Η πουράτζα γούσταρε σαν τρελή το γαμήσι και μετά από αρκετό αγώνα και ιδρώτα κατέθεσα μια μεγάλη ποσότητα σπέρματος.Μερικά γλωσσόφιλα ακόμη,μπανάκι στα πεντακάθαρα ντουζ,κουβεντούλα απ'έξω με το ζευγάρι και αποχώρηση.Γενικά μια πολύ ωραία χαλαρή βραδιά όπως ακριβώς είχα ανάγκη Ναι!Ναι!,με 2-3 βελτιώσεις θα γίνει ο ιδανικός χώρος για σουίνγκερς.
Πρόσβαση
Δύσκολη
Parking
Μικρό και άβολο
Τιμή Εισόδου
20 ευρώ
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, xenitemenipsixi, THV και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού