Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 58 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά την συγκέντρωση για την απεργία, μια βόλτα στην περιοχή ήταν επιβεβλημένη. Ο στόχος ένας... Μαρία Ψηλή!

Η καινούργια τσατσά εισέπραξε το παράβολο, και πέρασα στο δωμάτιο, μια και είχα δει την κοπέλα μετά από προηγούμενη βόλτα, αλλά δεν είχα περάσει. Η κριτική συμπαικτών που την δοκίμασαν έλεγαν τα καλύτερα, και μπήκα για να δω αν πράγματι ισχύουν.

Η Μαρία είναι μια νεαρή Ελληνίδα, ψηλή, ξανθιά, αντικειμενικά όμορφη, με κορμάρα!

Μπήκε στο δωμάτιο γυμνή φορόντας μόνο ένα υπέροχο χαμόγελο, και με πολύ διάθεση άρχισε τα προκαταρκτικά. Φιλιά στον λαιμό και το στήθος, γλώσσα να κατεβαίνει προς τα κάτω, για να φιλήσει και τον μικρό κύριο και να μην μείνει παραπονεμένος. Όταν άρρχισε το τσιμπούκι ξέχασα το όνομα μου! Φοβερό στυλ, με dt, κούνημα του κεφαλιού γύρω γύρω σαν γνήσια πορνοστάρ. Για να μην έχουμε πρόωρο τέλος την τράβηξα πάνω μου, και κάθησε σε ένα υπέροχο cowgirl, όπου κουνήθηκε και χτυπήθηκε φοβερά. Πραγματικά έδειχνε να το απολαμβάνει, και φυσικά με έκανε να νιώθω θεός!

Την γύρισα στα 4 όπου στήθηκε φοβερά, χωρίς να κλέβει, και είχε γυρίσει το μισό κορμί της για να με κοιτάζει στα μάτια.

Με αυτό το θέαμα δεν κατάφερα να κρατηθώ παραπάνω και ολοκλήρωσα νιώθωντας τα πόδια μου να τρέμουν.

Πραγματικά μακράν το καλύτερο της περιοχής αυτή τη στιγμή, οπότε για την επόμενη εβδομάδα που θα είναι εδώ, όσοι μπορείτε τρέξτε, και δεν θα χάσετε! Ο ρυθμός η όρεξη και ο τρόπος της πραγματικά διαφέρουν από οτιδήποτε άλλο!

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη, αλλά το κορίτσι "το έχει" και το ζει!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία Ψηλή
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, lkjhgfdsaa και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού