Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Λίζα είναι μια καινούργια άφιξη στα "μοντελάδικα" που πλέον φλερτάρουν άσχημα να χάσουν και τον έν λόγο τίτλο κατ εμένα γιατί πλέον έμεινε μόνο το όνομα.

Απο εμφάνιση στη Λίζα δε βλέπεις κάτι το τρελό, αδυνατούλα με ανύπαρκτο βυζί, γραμμωμένους κοιλιακούς που ήταν το πρώτο πράγμα που παρατήρησα πάνω της, και κωλαράκι που δε το λές άσχημο αλλά ούτε σε προδιαθέτει κιόλας, πρόσωπο επίσης αδιάφορο θα λεγα ίσως και με κάποια σημάδια.

Μου τη παρουσιάζει η πάντα ευγενική τσατσά με τα γυαλάκια, κάνει και τη πώληση ότι είναι καλή μέσα και ότι δε θα χάσω κτλ. ok της λεω
πληρώνω και περιμένω τη Λίζα και αφού ακούω τη συμπαθητική τσατσα να φωνάζει κάτι "only Greeks" έρχετε και το Λιζάκι.

Μου συστήνετε σαν Ιταλορουμάνα που μένει Ιταλία και οτι μιλάει μόνο αγγλικά γιατι λεει ειμαι μονο 4 days στην ελλάδα, αν και διάβασα στο φορουμ οτι έχει ξαναεργαστεί στο μαγαζί πριν 2 χρόνια, μάλλον ξέχασε τα ελληνικά, τέσπα.

Αρχίζει φιλιά στο σώμα και φοράει τον σκούφο αφού ήμουν έτοιμος πρίν μπεί κιόλας στο δωμάτιο, ξεκινάει μια καλή ρουμάνικη πίπα με διάθεση και έντονα ρουφήγματα ενώ δέχθηκε να της βάλω και δάχτυλο αν και το κανα μόνο για πολύ λίγο και απλά της χάιδευα τα μουνοχειλάκια της, διέκρινα και τριχούλες στο κωλοτρυπίδη της.

Της λέω ok στη πίπα και τη βάζω απο πάνω, ξεκινάει ένα καλό χοροπηδητό με εναλλαγές τριψίματος, της χουφτώνω τα βυζάκια και πότε πότε το κωλαράκι.
Ιεραποστολικό με τα πόδια της στους ώμους μου, μετά πλαγιαστό που τη παίδεψα και λιγάκι και τέλος τη βάζω πλαγιαστό πισωκολλητό ενώ μου πετάει και ένα "you must finish" της κλείνω το μάτι και ανεβάζω στροφές και σε 2 λεπτά αφού της χουφτώνω δυνατά τα κολομάγουλα αδειάζω στη καπότα. Αφήνει έναν αναστεναγμό με το δίκιο της αφού όντως τη κούρασα τη κοπέλα, ειχε ιδρώσει και λιγάκι, μου δίνει φιλάκι στο μάγουλο και φεύγει.

Σε γενικές γραμμές τίποτα το ιδιαίτερο αλλά ok και μόνο για τη συμμετοχή της και την υπομονή της δεν έχω να πώ κατι κακό για το κορίτσι.

Πελάτη πάντως δε μπόρεσε να με κάνει αλλά αυτό αφορά και τα δικά μου στάνταρτς. Μοντελάδικα στο όνομα, στη χάρη μείναμε με τις αναμνήσεις. Καλά γαμήσια να χετε. Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.843
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, Ettore και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2016
Καινουργια δεν πρεπει να ειναι, ειχε παιξει οντως προ διετιας περιπου.Πρεπει να την ειχα παρει νομιζω τοτε, πρεπει να δω τις κριτικες μου για να σιγουρευτω Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1