Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά την λανθασμένη επιλογή που έκανα αποφάσισα να ρεφάρω την χασούρα δοκιμάζοντας την Νικόλ για την οποία είχα διαβάσει πολύ καλά λόγια για τις επιδόσεις της.
Πράγματι την πέτυχα να εργάζεται στον οίκο αυτό.Η Νικόλ είναι μιλφ,απο Ρωσία αλλά πιο πολύ ομοιάζει με Σουηδέζα τουρίστρια,ψηλή,επιβλητική,με ξανθά φουντωτά μαλλιά στο ύψος των ώμων,γαλάζιους οφθαλμούς,πρόσωπο κάπως τράχυ,με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα.Φορούσε γύρω απο τον λαιμό της κάτι μπλέ πετράδια τα οποία και δεν αφαίρεσε κατά την συνουσία.
Η κοπέλα όπως παρατήρησα αμά τη αφίξη μου στον οίκο αυτό είχε πελατολόγιο γιατί και τα τρία δωμάτια ήταν πιασμένα.Καλός οιονός σχετικά γιατί αυτό επιβεβαιώνει εν μέρη τις καλές υπηρεσίες της και την φήμη της.
Το δωμάτιο που μπήκα ήταν το πρώτο που βλέπει στο σαλόνι.Για θέρμανση είχαν μία μικρή σόμπα αλογόνου η οποία και δεν μπορώ να πω ότι θέρμαινε επαρκώς τον χώρο.Ο ρουμπινές της βρύσης ή ήταν πολύ σφιχτός ή ήταν χαλασμένος και δεν άνοιγε και έτσι δεν κατέστη δυνατόν να πλυθώ πριν και μετά το πέρας της συνεύρεσης.
Η Νικόλ κατέφθασε στο δωμάτιο μόλις τελείωσε με τους πελάτες,συστηθήκαμε για να σπάσει ο πάγος.Η φωνή της είναι ελαφρώς μπάσα.
Την αγκάλιασα και άρχισα να την γλύφω στις θηλές του στήθους της και περιοδικά την φιλούσα και στο στόμα.
Η Νικόλ μετά απο λίγο μου έκανε νόημα να ξαπλώσω για να με περιποιηθεί αυτή.Ξεκίνησε τρίβωντας το σώμα της πάνω στο σώμα μου.Αισθανόμουν τα στήθη της στο πέος μου καθώς και τις γαλάζιες πέτρες που φορούσε οι οποίες και με ανατρίχιαζαν ελαφρώς.Κατόπιν άρχισε να με γλύφει στην μηροβουβωνική χώρα κατεβαίνοντας και επικεντρώνοντας στους όρχεις τους οποίους και έγλυψε ικανοποιητικά σαν να ήταν γραμματόσημο.Στην συνέχεια καταβρόχθισε τον πούτσι μου στο στόμα της και πέρασε σε ένα ικανοποιητικής αίσθησης deepthroat αρκετά υγρό και υψηλής ηδονικότητας.Άρχισε να επιταχύνει το βαθύ της τσιμπούκι χωρίς χρήση χεριού.Στο τσιμπούκι η συγκεκριμένη είναι αρκετά εκπαιδευμένη ομολογώ.
Καθόμουν και απολάμβανα την τεχνική της και έπειτα της πρότεινα να την γλύψω και εγώ.Χωρίς αντίρρηση έφερε το σώμα της στην στάση του 69 και αρχίσαμε και οι δύο να περιποιούμαστε ο ένας των άλλων.Όπως διαπίστωσα της άρεσε αρκετά το γλύψιμο και στις δύο τις τρύπες.
Κατόπιν η Νικόλ πέρασε προφυλακτικό με μαεστρία εφαρμόζοντας το αρκετά σωστά και με καβάλησε.Στην στάση αυτή η Νικόλ γούσταρε να δίνει αυτή τον ρυθμό και έτσι την άφησα να καλπάζει πάνω στον πούτσο μου σαν αφηνιασμένο άτι ενώ εγώ ασχολούμουν με τα βυζιά της,τα κωλομέρια της και το στόμα της.
Στην στάση του πισοκωλητού δεν την δοκίμασα αλλά την έστησα σε ιεραποστολική θέση για να μπορώ να βλέπω τις αντιδράσεις της γαμώντας την και να της ρίχνω και κανένα φιλί.Και στην στάση αυτή η συμμετοχή της ήταν παραπάνω απο ικανοποιητική.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό την έβαλά στο πλάι για να χουφτώνω και αφού μου έγλυψε τους όρχεις ικανοποιητικά,με τσιμπούκωσε αρκετά βαθιά και όταν τελείωσα σταμάτησε για να δεχθεί το σπέρμα βαθιά μέσα στο λαρύγγι της.
Κατόπιν όταν τελείωσα συνέχισε να με στραγγίζει ρουφώντας με βαθιά.
Συνοψίζοντας μπορώ να πω ότι η Νικόλ είναι δύναμη στο γλύψιμο και την συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όσους θέλουν καλές υπηρεσίες.
Το μόνο αρνητικό ήταν ότι προς το τέλος της συνεύρεσης ο υπηρέτης φώναξε την κοπέλα 2 φορές αλλά προς τιμήν της η κοπέλα περίμενε να ολοκληρώσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, sweeper και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2016
νικολ ένα κοριτσι που εχει περασει πολλα καλε υπηρεσειες να δουμε ποσο θ αντεξει....
10 Ιανουαρίου, 2016
ευγε!!!ξερεις αν δουλευει μετα τις 22 00 η πριν? ευχαριστω
10 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mετά της δώδεκα έπιασε δουλειά σίγουρα.
11 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω να σαι παντα καλα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4