Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Τρίτης προς Τετάρτη στις 01.25. Μετά απο μασαμπούκα με εκλεκτούς φίλους έκανα ένα γρήγορο πέρασμα σε μερικά σπιτάκια . Εδώ πέτυχα πάλι την Νικόλ που την πήρα πρόσφατα με πάρα πολύ καλές εντυπώσεις. Δεν το σκέφτηκα καθόλου , δεν περίμενα καν να την δώ , πλήρωσα τον τσάτσο και πέρασα στο δωμάτιο.

Φρακαρίστηκα και την περίμενα , να πω ότι πέρασα στο δωμάτιο νο1 το οποίο είναι το χειρότερο (θα ανεβάσω και κάποιες Φώτος του)ενώ δεν λειτουργούσε ούτε το θερμαντικό σώμα που υπάρχει σε αυτό ούτε το αιρ κοντισιον. Περίμενα αρκετή ώρα μίας και η Νικόλ είχε δύο πελάτες , να συμπληρώσω ακόμα ότι ο συγκεκριμένος τσατσος γνωστός απο τα σπιτάκια της Μαραθώνος και Βέργας χτύπησε την πόρτα και στους δύο πελάτες φωνάζοντας στην Νικολ να βγει..... Όταν ήρθε η Νικόλ στο δωμάτιο μου ευχήθηκε για την νέα χρονιά , ξεκίνησε να βγάζει τα κολιέ που έχει με τις μεγάλες πέτρες αφήνοντας μόνο ένα , έβγαλε και τα εσώρουχα της και κατευθείαν με καβάλησε , ξεκίνησε να με φιλήσει ανταποκρίθηκα αλλά για λίγο μίας και το στόμα της μύριζε ποτό κάτι που δεν μου αρέσει , της είπα αμέσως ότι έχει ωραία μάτια για να την απασχολήσω (όντως έχει), αμέσως απάντησε ευχαριστώ είναι αληθινά , δεν είναι φακοί όπως και το μαλλί μου δικό μου είναι , έρχονται και με ρωτάνε αν είναι περούκα....Συνέχισε να με φιλάει τώρα σε λαιμό στήθος κοιλιά , μπούτια φτάνοντας μπροστά στον πούτσο μου , ξεκίνησε να γλύφει για αρκετή ώρα τα αρχίδια και πραγματικά πέρασε πολύ ώρα μέχρι να ασχοληθεί με τον πούτσο μου , όταν το έκανε στην κυριολεξία τον εξαφάνισε όπως έκανε και την πρώτη φορά την σταμάτησα γιατί ένιωθα ότι θα χύσω και της είπα να στηθεί στα τέσσερα για να την γλύψω , την ώρα που βγήκα απο το στόμα της και γύρναγε άρχισα να χύνω μίας και δεν μπόρεσα να κρατηθώ με τέτοιο γλείψιμο και για αρκετή ώρα... Ξεκίνησα να της γλύφω το μουνί ενώ σκούπιζα τα χέρια μου στο σεντόνι .... Την έγλυφα και τον έπαιζα για να μου σηκωθεί πάλι , τι κάνεις εκεί μου είπε , άσε να το κάνω εγώ....αφού την έγλυψα λίγο ακόμα ξάπλωσα . Τώρα δεν ξέρω αν πήρε είδηση ότι έχυσα ή απλά το προσπέρασε , πάντως ξεκίνησε να μου τραβάει μία υπέροχη μαλακία για λίγο και ξανά πίπα , για αρκετή ώρα μου εξαφάνισε τον πούτσο μέχρι που την σταμάτησα γιατί ήθελα να την γαμισω και λίγο.

Πέρασμα προφυλακτικού , καλό στήσιμο της κωλάρας της , μπήκα στο μουνάκι της και άρχισα να την γαμάω σε γρήγορους ρυθμούς , η κωλοτρυπίδα της δουλεμένη αλλά σε ερώτηση μου δεν την δίνει , δάχτυλο βεβαία με άφησε και έβαζα κανονικά , έχοντας κλείσει σίγουρα ένα 20λέπτο στο δωμάτιο αυτή την φορά ο τσάτσος χτύπησε την πόρτα.. η Νικόλ ατάραχη δεν είπε τίποτα , της είπα εγώ όμως ότι θέλω να την χύσω στο στόμα , γύρισε μου έβγαλε το προφυλακτικό και άρχισε πάλι λυσσασμένα να με γλύψει μέχρι που έχυσα στο στόμα της. Αφού με στράγγιξε κυριολεκτικά πήγε τα έφτυσε στον νιπτήρα και πλύθηκε ,όσο πλενόμουν και εγώ μιλήσαμε λίγο και μου έλεγε ότι έχει πολύ δουλεία μαζεμένη για συγκεκριμένη ώρα και μετά τίποτα....Έβαλε τα εσώρουχα της καθώς και τα κολιέ που είχε βγάλει , με χαιρέτησε με ένα φιλί στο μάγουλο και με καληνύχτισε.

Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 25 λεπτά και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος ,μάλιστα έστω και απο κομπίνα ή με την θέληση της τελείωσα δύο φορές , το μόνο κακό η μυρωδιά του ποτού.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.026
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού