Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
1.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επειδή λείπουν τα στανταράκια μου για την πρώτη βάρδια,καθώς η Ισαβελάρα που δούλευε στο παρόν οίκημα παλαιότερα έλειπε και το Φ69 όροφος,άνδρος της Τζουλιάνας,ήταν κλειστό,είπα να περάσω στο Έλλης για λόγους νοσταλγίας,αλλά και έλειψης χρόνου.Μέγα λάθος.Χτπάω κουδούνι και έβγαινε έτερος συναγωνιστής λίγο σπασμένος(αργότερα το θυμήθηκα).Η τσατσά με κοίταγε σαν εξωγήινο.Γενικά είναι μαλακισμένη και αγενής η συγκεκριμένη και λέει ότι μαλακία της κατέβει.Δεν με ένοιζε,άλλωστε,ούτε η τσατσά,ούτε η κοπέλα.Ήθελα απλά να γαμήσω γιατί με κατέτρεχαν καύλες.Μου αρκούσε η πουτάνα να είναι αρτιμελής και να δίνει το μουνί της.Βγαίνει η Αλβανέζα Μαρία απο Δ18 υπόγειο.Είπε ότι κάνει τα πάντα και τα είπε αναλυτικά,μετά απο υπόδειξή μου,ότι δίνει κώλο,πίπα ακάπωτη,69,αυταρχικό,στον μινάρει καλά(έμαθε και πατρινά το ζώο).Τέσπα,πέρασα.Μπαίνω στο δωμάτιο και έρχεται μετά απο 5 λεπτάκια.Το σπίτι άδειο.Το τονίζουμε.Ξεκινάει μια μέτρια πίπα,με δόντι και όταν της είπα ότι με πονάει πετάει την μαλακία ότι είμαι ο μόνος που είπε κάτι τέτοιο.Έκανε την αγγαρεία να είναι πιο τρυφερή με τον φαλλό μου.Μου ήταν ήδη σηκωμένη,οπότε δεν κράτησε πολύ το κλαρίνο και της είπα να κάτσει στα 4.Κάθεται με τα πόδια ενωμένα στα 4,έτσι ώστε να κλέψει και να μην μπορώ να μπώ εύκολα,ούτε στο μουνί της,ούτε στον κώλο της.Της άνοιγα τα πόδια,το βιολί της αυτή.Την καρφώνω στο μουνί και δεν πρόλαβα να κάνω 10 παλλινδρομήσεις με ρωτάει αν αργώ να χύσω.Βγαίνω και όταν πάω να της τον καρφώσω στο κώλο,πετάει ένα ωραίο "με 20€ θέλετε τσιμπούκια,μουνί,κώλο και αργείτε κιόλας"-5 λεπτά στο δωμάτιο δεν είχαν περάσει και το σπίτι έρημο-Την γυρνάω με τη βία ιεραποστολικό και ξεκινάω να την ξεκωλιάζω και αρχίζει να βάρει η τσατσά την πόρτα.Ούτε 3 ψωλιές δεν έριξα.Την πετάω έξω και βγαίνω γυμνός και αρχίσω και κράζω και τις 2.7 λεπτά στο δωμάτιο,με τόσο σπάσιμο και απο τις δύο και έλεγαν μαλακίες.Βλέπεις τις χαλάει το 20άρικο ανα πήδημα,την ίδια ώρα που μια κοπελίτσα που δουλεύει πωλήτρια (και μπορεί να έχει και πτυχία) μπορεί να το πάρει για 10-12 ώρες δουλειάς.Είπα λοιπόν ότι όχι μόνο θα γράψω εδώ τι έγινε,αλλά θα κάτσω και έξω απο το μπουρδέλο και θα λέω τι παίχτηκε σε όποιον συναγωνιστή πάει να μπεί,για να μην χάσουν και άλλοι τα λεφτά τους και την ηρεμία τους.Απαίτησα και τα χρήματά μου πίσω,πράγμα που στην αρχή αρνήθηκαν,αλλά τελικά τα έδωσαν.Φυσικά με απείλησαν ότι θα έρθει η "ασφάλεια" του κτηρίου,αλλά ενημέρωσα ότι αν δεν δώσουν πίσω τα λεφτά μου θα έρθει η κανονική Ασφάλεια και θα τους το κλείσουν έτι μια φορά,όπως προβλέπεται.Κρίμα για ένα τέτοιο σπίτι,που κάποτε είχε ιερά τέρατα του σεξ να καταντήσει έτσι και όχι μόνο να μην γαμάς καλά,αλλά να σου χαλάνε την διάθεση και να μην σέβονται εσένα ή και τα χρήματά σου,που στην τελική δεν βγαίνουν εύκολα για κανέναν.Μαύρο και άραχνο στο εν λόγω οίκημα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρία
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.076
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter, Voidopoutsas και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2016
Μαυρο στις βρομιαρες...
07 Ιανουαρίου, 2016
Μαυρο στον οικο της ξεπετας!
DN
Duke Nukem
07 Ιανουαρίου, 2016
Ναι.Χρειάζονται το μαύρο,γιατί μόνο όταν πεινάσουν θα καταλάβουν τη σημασία των χρημάτων και πόσο πρέπει να ιδρώσουν για να τα βγάλουν.Δόξα σοι ο Θεός,μουνιά υπάρχουν.
07 Ιανουαρίου, 2016
Μαυρο ακαποτοοο!!!!!
08 Ιανουαρίου, 2016
καλα τους εκανες.να σεβονται τον πελατη
08 Ιανουαρίου, 2016
Δυστυχώς δεν καταλαβαίνουν τίποτα,πέρα απο μποϋκοτάζ!
08 Ιανουαρίου, 2016
Μπραβο καλα εκανες ετσι θελουν αυτες οι βρωμες που δεν σεβονται το κοπο που κανει καποιος για να βγαλει 20€ και θελουν με εμμεσο τροπο να το κλεψουν ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΠΑΛΙΟΠΟΥΤΑΝΑ (ΟΧΙ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ)

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩΣΕΤΕ!!!!!
08 Ιανουαρίου, 2016
Καλά εξηγήθηκες αδερφέ !
09 Ιανουαρίου, 2016
Δεν έχει σημασία που εξηγήθηκα εγώ,καθώς είμαι γνωστός τζώρας και δεν φοβάμαι τους ντεμέκ "φουσκωτούς" που υπάρχουν απλά και μόνο για εκφοβισμό.Κάτι αλβαναραίοι εμ σκατόφατσες απλά θα πουλήσουν μαγκιά και το πολύ πολύ να σου κλάσουν τα πάπάρια αν με ήρεμο τρόπο τους ρωτήσεις αν είναι έτοιμοι να πάνε μέσα για μαστρωπεία.Στην τελική δεν χτύπησα καμία,ούτε ούρλιαζα,ούτε έσπασα κάτι(εκείνες μου έσπασαν τα αρχίδια).Αν έχετε δίκαιο μην κωλώσετε να το διεκδικήσετε.Απλά είναι λυπηρό να εκμεταλλεύονται ανθρώπους και να τσιμπάνε τα λεφτά μας έτσι και μάλιστα σε τόσο δύσκολους καιρούς.Αναλογιστείτε πόσοι άλλοι έχουν κλάψει έτσι τα λεφτά τους και είτε είναι μέλη και απλά δεν το ανέφεραν,είτε είναι εξωθεσμικοί και δεν είχαν που να το πούν.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9