Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη 2η φορα στην Λαρα λοιπον. Ηταν να παω σε ενα στανταρακι μου την Βικτωρια αλλα ελειπε σε αδεια και στην θεση της ηταν η Γαληνη, λογω ομως οτι περιμεναν πολλοι συναγωνιστες ειπα να πεταχτω για ακομη μια φορα στην Λαρα και δεν το μετανοιωσα καθολου!!! Parking απλετο, αναμονη 0, οποτε δινω το παραβολο των 70ε για ελευθερο στοματικο και 69. Μπαινω μεσα κανω το ντουζακι μου και περιμενω σαν αρχοντας.(Ενα πραμα που μου την δινει και το κανει και η Βικτωρια ειναι οτι οταν περνεις προγραμμα με 69 δεν ερχεται η κοπελα να μπανιαριστει στο δωματιο μεσα, η Σαρα π.χ που την επερνα στα ιδια μαγαζια παντα εκανε μπανακι μεσα και μαλιστα την τελευταια φορα που το εκανε, μπηκα και εγω μαζι της μεσα στο ντουζ και χαμουρευτηκαμε αρκετα πραμα που με εφτιαξε πολυ και γουσταρε και αυτη, αληθεια που χαθηκε αυτο το μωρακι). Μου λεει παντως η Λαρα οτι εκανε μπανακι. Αρχιζουμε λοιπον, απο αποψη τεχνικης η αληθεια ειναι οτι η κοπελα δεν το πολυ εχει, η πιπα της δηλαδη ειναι μετρια αλλα το καλο ειναι οτι εχει σωμα βελουδο και ενα στηθος ΟΛΑ τα λεφτα. Ενα αλλο καλο επισης ειναι οτι την κανεις οτι θες σχεδον (δεν δινει γλωσσοφιλα και δεν δεχεται εντονο κωλοδαχτυλο οποτε αυτα μην τα περιμενετε). Ενα πραμα παντως που δεν το εχω ξανακανει με καμμια και γουσταρα οσο δεν παει ειναι το εξης. Καθομουν σκαμνακι, αυτη με επερνε πιπα ξαπλωμενη πλαγιαστα, εγω ρουφουσα τις ρωγες της και ταυτοχρονα την δαχτυλιαζα και στο μουνι.... ΑΛΛΟ πραμα!!! ε μετα την εβαλα κατω και την σφυροκοπησα και ηρθε το τελος. κανα 10λεπτο με 15λεπτο μονο καναμε γλυψιματα ο ενας στον αλλο χωρις βιασυνες, αφου εγω πηρα το προφυλακτικο για να την γαμησω. συνολο να εκατσα μεσα κανα 20λεπτο με 30λεπτο. δεν κοιταω ποτε ωρα να πω την αληθεια γιατι θα με ανχωσει πιο πολυ και δεν γουσταρω. Αυτα απο μενα. Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάρα
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.501
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2016
Αμα ρωτας για τη Σαρα απο τις βιλες,το εχει ριξει στο εσκορτιλικι,αμα την ψαξεις θα τη βρεις στο εσκορτνιουζ.eu
Αμα λες για την αλλη,τη βυζαρου Ρωσιδα,παντρευτηκε Κεφάλι σε τοίχο!
08 Ιανουαρίου, 2016
Τη βυζαρου λεω την μελαχροινη η οποια μετα εχασε πολλα κιλα και δεν ειχε πια βυζαρες και δεν νομιζω να ηταν ρωσιδα.... για την Σαρα που λες για το εσκορτιλικι αν λες αυτην με τα σιλικονατα βυζια το κοντοπουτανο με την bmw 325i η κατι παρομοιο την ειχα παρει σπιτι μου και ειχα οδηγησει και το αμαξι της. Μετρια πραματα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2