Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συναντηση με την Αννα ειναι η τριτη σε διαστημα εναμιση μηνα ,και επελεξα να ειναι η τελευταια κριτικη μου για το ετος 2015 καθως της εχω μια ιδιαιτερη αδυναμια , η τυπισσα δεν ξερω αλλα μου βγαζει μια απιστευτη καυλα εμπειρης γυναικας , ειναι πολυ σεξουαλικη γυναικα ,ειναι σαν κατι Μιλφ που βλεπεις σε κατι γραφεια η που πετυχαινεις στην ουρα στα ΣουπερΜαρκετ εκει στα αλλαντικα και θες να γνωριστιται επιτοπου και μετα να πατε στο υπογειο παρκιν του ΣουπερΜαρκετ και να ξεσκιστιτε διχως αυριο , γι αυτο κι επιδιωξα να την ξαναδω .
Η εμφανιση της ειναι αρκετα σεξυ , προκειται για μια 40αρα καλωδιατηρημενη, με συλικονουχους βυζους , ωραιο αδυνατο σωμα , γλυκο προσωπακι, ερχεται στα ραντεβου παντα φινετσατη και καλοντυμενη , σαν μια σωστη κυρια που ερχεται στα ραντεβου της για να ξεσκιστει ασχημα .
Η συναντηση εγινε παλι σε ξενοδοχειο στο κεντρο οπου συναντιομαστε και κατηφοριζουμε μαζι , δεν θα κουρασω πολυ με την κριτικη μου , χαμουρεμα τρελο απ το ασανσερ πριν μπουμε στο δωματιο με ειχε καβλωσει ηδη παλι , ξεκινησα να της βγαζω αργα και βασανιστηκα τα ρουχα , την αφησα με το στριγκ της το οποιο παραμερησα στην ακρη και αρχισα να σπατουλαρω και να δακτηλιαζω και τις δυο τρυπουλες της , η κυρια αρχισε να κατεβαζει φουλ μουνοζουμα , και μετα απ το ανελεητο αυτο σπατουλαρισμα με πηρε στο στομα της και μου προσφερε ενα οσκαρικο λαρυγγωτο τσιμπουκι , μερακληδικο με μπολικο σαλιο που μονο μια γυναικα της ηλικιας της και της εμπειριας της μπορει να προσφερει στον συνχρονο αντρα , τρελες βουτιες πανω στο καβλι μου , οι οποιες βρησκανε πατο στο λαρυγγι της , τρελα να σε εχει στο ζεστο της στομα η κυρια Προσκύνημα Προσκύνημα!!!
Μετα απ την παρατεταμενη αυτη τσιμπουκα βαλαμε πλαστικο και ξεκινησαμε το γαμησι , οπου κι εκει της βαζω αριστα με τις αντοχες που εχει ,Γλωσσοφιλα καυτα καθολη την διαρκεια , δοκιμασαμε αρκετες στασεις στις οποιες πηρε αριστα και αντεξε , και λιγο πριν τελειωσω αρχισα να προετοιμαζω και την πισω τρυπουλα της οπου αφου την σαλιωσα αρκετα αρχισα να τον βαζω μεσα της , με αργους ρυθμους στην αρχη και μετα απο λιγο αρχισα και ανεβασα στροφες , εκει την ζορισα λιγο και ειδα οτι ποναει καπως κι ετσι δεν την ταλαιπωρησα πολυ , ετσι μετα απο λιγο βγηκα απ τον κωλαρακο της την εβαλα να ξεκινησει παλι την λαρυγγωτη της πιπα , οπου και μετα απο λιγο κατεθεσα αρκετα μεγαλη ποσοτητα σπερματος στο ζεστο δεκτικο της στοματακι , αφου με στραγγηξε καλα καλα , σηκωθηκε και πηγε να τα φτυσει στο μπανιο οπου εκανε κι ενα γρηγορο ντουζακι .
Αφου εκανα κι εγω ενα ντουζακι κι αραξαμε λιγο για σοσιαλ φαση και τα ειπαμε ,εκανε κι ενα τσιγαρακι αφου πρωτα με ρωτησε αν μπορει , ξεκινησαμε σιγα σιγα και το δευτερο γυρο , οπου περιλαμβανε παλι τρελη λαρυγγωτη τσιμπουκοδρομια με μπολικο σαλιωμα ολης της περιοχης , στασεις μπολικες ολων των ηδων καθως ειναι κι ευλυγιστη η κυρια , ταλαιπωρησα για καμποση ωρα παλι τον κωλαρινο της σε μπρουμητη σταση , και για το τελος την εβαλα παλι σε θεση πιπας οπου μετα απο μια λαχταριστη πιπα της εδωσα στο στομα ολο τον καυτο μου ζωμο ο οποιος εκαιγε απο την καβλα της ολης φασης , αυτη με στραγγιξε παλι σαν καλη κυρια που ειναι και πηγε στο μπανιο για να τα φτυσει !!!
Ετσι με αυτα και με αυτα ειχαμε ξεπερασει την μιαμιση ωρα και της ειπα μην ανησυχεις , θα σου δωσω αυτο που αναλογει στην συνευρεση μας και με το παραπανω καθως περασα τελεια και αυτην τη φορα !!!
Για να βαλουμε λοιπον κι ενα επιλογο στα του ραντεβου , η Αννα ειναι ενα απιστευτα σεξυ Μιλφ , η οποια το ιδρωνει το μεροκαματο της , ειναι γελαστη , καυλερη κι εχει μια απιστευτη ορεξη κι ενεργεια για σεξ , ικανοποιει το πελατη στο μαξιμουν , ειδικα αν την περιποιηθεις κι εσυ στο ανταποδιδει και ειναι σιγουρα ενα βαλιου φορ μονευ VFM στα λεφτα που ζηταει , Να ευχυθω καλη Χρονια σε ολους τους εμπειρους μυστες του σαιτ , κι ελπιζω η καινουργια χρονια να μας φερει αρκετες ωραιες εμπειριες με ομορφα και σεξουλιαρικα πλασματα !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 23, 2015
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.346
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, ILIAS1339, yorkie και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2016
Μπορεις να μας πείς ποιά είναι η καταγωγή της κυρίας αλλά και ποιό το ύψος της?? Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1