Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108064
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθες μετα απο καιρο καταφερα να βγω βραδυ και ηθελα να πετυχω την Καρλα. Την πετυχα στο Φριξου 15. Απο φατσα πολυ μετρια αλλα στο σαλοναρισμα με επεισε το στησιμο της οτι εχει κωλαρα και βυζαρες για χουφτωμα. Περασα με το 40αρι και περιμενα την "Τσεχα" να ερθει. Οταν εβγαλε τα ρουχα και κατεβηκε απο τα τακουνια διαπιστωσα οτι εχει ωραιο σωμα αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο. Ισως το καλυτερο της σημειο ειναι το στηθος το οποιο ειναι αρκετα μεγαλο και οι ρωγες βγαζουν ματι σαν μπιμπερο ενα πραμα. Ο κωλος μεγαλος μεν και αφρατος αλλα δεν εχει ωραιο σχημα ισως δεν ξερει και να στηνεται καλα δεν μπορω να πω οτι με κερδισε. Στο σερβις τωρα παλι χλιαρα πραγματα φαινεται μια απειρια που ισως σε καποιους να αρεσει. Το καλο ειναι οτι δεχεται καθοδηγηση δεν ειπε οχι σε τιποτα. Καποιος εγραψε οτι μιλαει καλα αγγλικα μη χεσω. Της λεω deepthroat κανεις ? δεν καταλαβαινει της λεω το ρουφας πιο μεσα πιο βαθια τιποτα. Τελικα μου τραβαει ενα ρουφηγμα στους ορχεις και τελειωσε η conversation. Ειχε βαλει και πολυ αρωμα που δεν μου αρεσει δεν βλεπω επαναληψη. Συμπερασμα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα με λιγους ταιριαζουν τα γουστα μου εδω μεσα με αποτελεσμα να τρωω πολλες πατατες.
Αντε και καλα Χριστουγεννα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κάρλα
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doggifuck

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2015
40ε εδωσες για απλο ??? Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1