Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Σάββατο νωρίς το απόγευμα. Ξεκίνησα την βόλτα μου λίγο μετά την αλλαγή βάρδιας απο Φωκαίας 24 , ήθελα να δώ μήπως πετύχω Καρολίνα και Αλίνα να τις πάρω παρτούζα. Τελίκα δούλευε η Γκάμπι και η Αλίνα έφευγε. Συνέχισα την βόλτα μου μπήκα στον οίκο , πρώτα πήγα πάνω που ήταν η φόλα η Κατερίνα , σαλονάρισε μάλιστα με γυαλιά και σκούφο. Κατέβηκα κάτω και δούλευαν η Ρεγγίνα και η Βανέσσα.

Την Βανέσα την είχα βάλει στόχο απο την πρώτη φορά που άρχισε να δουλεύει αλλά τελικά όλο κάποια άλλη έπαιρνα και την άφηνα για άλλη φορά . Παρόλο που απο δύο εξωθεσμικούς που εμπιστεύομαι πολύ δεν είχα ακούσει καλά πράγματα , έχω σαν αρχή να μιλάω για κάποια κοπέλα μόνο αν την δοκιμάσω.

Πλήρωσα την υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Δεν άργησε να έρθει μίας και δεν είχε άλλο πελάτη. Χαμηλών τόνων δείχνει ντροπαλή και δεν μιλάει σχεδόν καθόλου. Την πλησίασα και της έβγαλα τα εσώρουχα , ξεκίνησα να την φιλάω στον λαιμό και στα βυζάκια της. Σε προσπάθεια να την φιλήσω στο στόμα γύρισε το κεφάλι της. Της είπα να ξαπλώσει , την φίλαγα στα βυζάκια της την κοιλία της ,προχώρησα πιο χαμηλά ανάμεσα στα πόδια της για να γλύψω το μουνάκι της αλλά είπε ότι έχει κρέμα(όντως είχε και μάλιστα πάρα πολύ όπως διαπίστωσα στην συνέχεια), της είπα να την βγάλει αλλά δεν ήθελε .

Ξάπλωσα , κάθισε στα γόνατα της δίπλα απο το σώμα μου και άρχισε να μου παίζει τον πούτσο , όταν ήρθα σε στύση πήγε να περάσει προφυλακτικό , της είπα ότι δεν θέλω, δυσανασχέτησε λίγο αλλά πήρε μωρομάντιλο και με σκούπισε. Θα ήθελα να πω ότι δεν έχω πρόβλημα αν μία κοπέλα δεν κάνει ελεύθερο στοματικό αλλά αν ανακοινώνεται στο σαλόνι να το κάνει. Η πίπα της αερόπιπα , ρηχή , με πολύ χέρι (ποιο πολύ μου τον έπαιζε)και απίστευτα μικρής διάρκειας . Πέρασμα προφυλακτικού , συνέχισε για λίγο ακόμα την πίπα και με ρώτησε πώς θέλω. Της είπα να ανέβει απο πάνω , είπε ότι δεν μπορεί , της απάντησα οκ αλλά τελικά ήρθε απο πάνω , δεν είχε κάποια συμμετοχή ενώ είχε βάλει τόσο πολύ ποσότητα κρέμας στο μουνί που γλιστρούσε... Της είπα να στηθεί στα τέσσερα , το έκανε αλλά η στάση της ήταν άθλια , κλειστά πόδια και καμπουριασμένη μέση , της έφτιαχνα την στάση και ξανά τα ίδια. Με τα χίλια ζόρια τελικά έχυσα.

Στο δωμάτιο έκατσα το πολύ δέκα λεπτά , δεν έχω να πω κάτι παραπάνω ,απλά επιβεβαιώθηκαν οι φίλοι μου σε ότι μου είχαν πει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.026
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού