Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μια καλούτσικη συνεύρεση με τις νεαρές Αννα-μπέλ και Ελένη.
Η Άννα είναι μέτριας ομορφιάς λευκό δέρμα, κοντό ξανθό μαλλί και μικρά βυζάκια. Αλλοδαπή σίγουρα -πιθανότατα Αλβανή- πεντακάθαρη και πολύ τρυφερή! Κάνει 69 και πολλά καυλωτικά φιλάκια. Σε λαιμό στήθος κοιλιά πρόσωπο.
Η Ελένη πιό σκουρόχρωμη, με πυκνό μαυρο μακρύ μαλλί, πιό χυμώδης με C βυζί. Μιλάει καλά Ελληνικά, συνεργάζεται άψογα με την Αννα(μπελ?) και παρέχουν 17-19 λεπτά, πληρωμένων ψευδαισθήσεων Ηδονής.
Δυό πουστότσατσοι συμπληρώνουν το παρακμιακό καρέ. Κι ένα μικρόσωμο μαλλιαρό σκυλάκι!!!Ματάκι
Ήρθαν άμεσα στο δωμάτιο, πριν βγάλω ρούχα. Χαμογελαστές κι ευδιάθετες...
Ωραία κορμιά... κι αν θυμάμαι καλά η μια φορούσε κόκκινα και η άλλη μαύρα, στριγκάκι και στηθόδεσμο.
Αφαιρεσαν τα ρούχα τους και έπεσαν πάνω μου με χάδια και γελάκια. Χάιδεψα τους βύζους της Ελένης κι αυτή το χαλαρό καυλί μου. Η Άννα ως gfe, χάιδευε το στήθος κι έγλειφε αυτιά, πρόσωπο λαιμό. Πέρασε καπότα η Ελένη κι άρχισε τσιμπούκι ικανοποιητικό. Ταυτόχρονα μάλασε τ' αρχίδια μου με μαεστρία!! Όταν σκλήρυνα αρκετά με καβάλησε και με καυλωτικά επιφωνήματα χτυπιόταν πάνω μου. Εγώ ασχολιόμουν με βυζάκια και λαιμουδάκο της Αννας. Απέφυγε με σωστό τρόπο γλωσσόφιλα, αλλά αυτό δεν περιορίζει την μαγεία της στιγμής. Τώρα ήταν η στιγμή του 69. Άλλαξε καπότα και με ρούφηξε. Η Ελένη της έκανε μασάζ και χαδάκια σε καπούλια και πλάτη, κι εγώ γευόμουν κλειτοριδόμουνόχειλα. Πέρασα δάχτυλο αδιαμαρτύρητα, κι ύστερα από λίγο τη γαμούσα με δυό δάχτυλαΓαμήσου Έδειχνε να της αρέσει και το μουνάκι της είχε πλημμυρίσει... Αυτό διευκόλυνε την βίαιη διείσδυση που ακολούθησε.. Η καύλα μου από το εκρηκτικό τσιμπούκι της χτύπησε κόκκινο. Της τον έχωσα στο μουνί και για 5 λεπτά την έσκιζα, ελκόμενος απ τα κάγκελα του κεφαλαριού. Έχυσα κραυγαζομουγκρίζοντας και η Ελένη μου μάλασσε τις αρχιδοσακούλες.

Υ.Γ: 10άρι στο πάρκινγκ, λόγω moto.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ελένη
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TEGE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού