Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μιας κ δεν υπαρχουν πολλα σχόλια ως καθολου για την συγκεκριμενη κοπελα θα αναφερω τις προσωπικες μου εμπειριες για την κορασιδα που ακουει στο ονομα Ναταλι.
Προκειται για ξανθια ρωσιδα που δηλωνει 19 χρονων με πολυ λιγα κιλακια παραπανισια, ομοιομορφα ομως. Στηθη γεματα 3αρια ωραιες μπουταρες κ γεμάτη κωλαρα.
Τρεις φορες την εχω επισκεφτει η αποδοση ομως οσο περνούσαν οι επισκέψεις έπεφταν. Σιγουρα το δυνατο της σημείο ειναι πιπα. Βαθεια κ εντονη θα την χαρακτηριζα και με καλες επιδοσεις οταν ανεβαινει απο πανω κ καλο στησιμο στα τεσσερα.
Την δευτερη και τριτη φορα προχωρησαμε κ σε 69 που επιτρεπει ομως μονο δάχτυλο αλλα η θεα της κωλαρας της ειναι υπεροχη.
Ωστοσο ενω την πρωτη φορα ειπα λες θα ξανα ρθω, στην δευτερη επισκεψη ηταν φανερά κουρασμενη καθως μετα απο το συγκεκριμενο σπιτι εργαζεται πολλες φορες και μεταμεσονυχτια στο φ56 με αποτελεσμα να δείχνει κομματι βαριεστημενη. Την 3η φορα ωσπου να ξεκινησουμε μου επιασε λιγο την κουβεντα λεγοντας μου πως καποιον της θυμιζω κ με κοιτουσε μια ωρα σαν ροφος κ η συνομιλια γινοταν λιγο δυσκολα καθως τα ελληνικα της ειναι σε μετρια επιπεδα. Στα του αγωνα ηταν καλη αλλα με την αμηχανια της πριν ειχα χασει τον ενθουσιασμο μου με συνεπεια να γινει οτι γινει στα γρηγορα να φευγουμε.
Εν κατακλειδι προκειται για σχετικα καλο τεμαχιο αλλα πιστευω για μια δυο φορες. Ειδικα για οσους αρεσκονται σε γυναικες με λιγα πιασιματα προτεινεται σιγουρα αν κ θα συνιστουσα να προτιμηθει σε απογευματινες βάρδιες. Στα συν τα αρκετα δωματια που φάνηκε να ειχε κ τις 3 φορες που περασα μαζι της.
Την τριτη φορα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
360
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xilnik

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού