Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431994
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
6.0
Ποιότητα προβολής
 
7.0
Θέλω να μοιραστώ μαζί σας τις εμπειρίες μου σχετικά με το συγκεκριμένο σινεμά απ΄τις 5-6 φορές που ΄χω πάει μετά τη δουλειά.

Εντύπωση:
Ο χώρος του σινεμά δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα κιόλας αλλά μικρή σημασία έδωσα γιατί έψαχνα το κυρίως πιάτο.
κακό δεν τον λες αλλά λίγη καθαριότητα δεν θα έβλαπτε κανέναν.

Ο κόσμος που μπαινόβγαινε ήταν ο αναμενομενος με κάποιες εξαιρέσεις κάποια ζευγάρια να κάνουν τη διαφορά μέσα στη σαβούρα(στη σαβούρα βάζω και τον εαυτό μου μέσα)

Εχω φύγει πιο νωρίς μια μέρα απ΄ τη δουλειά και πάω σε αυτό το σινεμά και πετυχαίνω ένα ζευγάρι στον πάνω όροφο στα καθίσματα και 4-5 άντρες μαζεμένους σε ένα απ΄τα δωμάτια στο βάθος(αυτό μου ΄κανε εντύπωση γιατί περίμενα να ΄χουν περικυκλώσει το ζευγάρι την ώρα που αυτός που την συνοδευε είχε χώσει διακριτικά το χέρι του στο μουνί της όσο βλέπαν την ταινία)
πλησίασα σιγά σιγά μήπως και χωθώ κι εγώ στο παιχνίδι αλλά προτίμησα να περιμένω λίγο ακόμα μήπως και εκδηλωθούν περισσότερο αλλα δεν..
Φευγουν απο ΄κει και πάνε στα κάτω δωμάτια και κλειδωνονται.
απο πίσω εγώ και στήνομαι καραούλι μπας και πάρουμε λίγο μάτι.
Μετά απο κανά τέταρτο τραβάει η τύπισσα την κουρτίνα και με μούρη στο παράθυρο έχει καβαλήσει τον τύπο κι όσο γούσταρε που μας κοίταγε 4-5 μαντραχαλάδες να την παίζουμε άλλο τόσο καυλωνε η τύπισσα.
Έκανα μια απόπειρα να ανοίξω την πόρτα σιγα σιγά αλλα δυστυχώς για μας ήταν κλειδωμένη.
Δεν τους ξαναείδα απο τότε και δεν ξαναπέτυχα ζευγάρι παρόμοιο σαν κι αυτό(η γκόμενα ήταν μούναρος!).προφανώς και θα φταίει οι ώρες που πηγαίνω για να πετύχω διαφορετικό κόσμο και ζευγάρια που θα κάνουν παιχνίδι.
όσες φορές πήγα από τότε δυστυχώς για μένα δεν ήταν άτομα τις σεξουαλικής μου προτίμησης.
Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kendavros

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2015
τα ζευγάρια σε αυτό το σινεμά ειναι σαν τα νούμερα του τζόκερ....
30 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε λιγο καιρο ουτε κ αυτα δε θαχει μεσα με τον παπαρα ιδιοκτητη που εχουν εκει!!!
B
beautycross
30 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γιατί το λες αυτό?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3