Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 127 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Παρασκευή βράδυ μετά από αρκετό καιρό Φυλής και μετά από μία σύντομη μπουρδελότσαρκα αυτό είναι το τελευταίο μπουρδέλο της τσάρκας.

Μπαίνω μέσα και μετά από λίγο βγαίνει το βλήμα που ακούει στο όνομα Σάντρα ... έπρεπε να καταλάβω από την παρουσίαση που έκανε στο σαλόνι τι θα ακολουθούσε ... βγήκε με μεγάλη φόρα με το κεφάλι μόνιμα να κοιτάει κάτω και πηγαίνει και κάνει τον κύκλο από τον πόλο του στριπτιζ χωρίς να κοιτάξει καθόλου και χωρίς να σταματήσει να δει αν ψήνομαι ή οχι να περάσω. Η ταχύτητα της ήταν εξωπραγματική σαν τον Βέγγο ένα πράγμα ... Αν είχα κοιτάξει το κινητό μου να δω τι ώρα είναι μπορεί να μην είχα καταλάβει ότι πέρασε από το σαλόνι ... τόσο γρήγορα κινήθηκε...

Από εμφάνιση μου φάνηκε καλό,λεπτό νεανικό κορμί,μακρί ξανθό μαλλί το οποιο είχε ριγμένο στα μούτρα της τα οποία δεν είδα και πολύ καλά ... αποφασίζω να περάσω. Η τσατσά επειδή με είδε large μου συνέστησε να την προσέξω και να την πάω χαλαρά ...

Με το που μπαίνει μέσα πάω να την ρωτήσω τα τυπικά από που είναι κτλ και μου απαντάει τα παραπάνω που γράφω σαν τίτλο ... ότι δεν μιλάει ελληνικά και αγγλικά,μόνο ιταλικά και ότι έχω 10 λεπτά τα οποία μου έκανε και νόημα με τα χέρια της...

Έχει πολλά χρόνια να μου τύχει να πάω με κάποια πουτάνα που να μην μιλάει ελληνικά ή αγγλικά και με ξενερώνει αυτό να σε κοιτάει σαν χάνος όταν προσπαθείς να επικοινωνήσεις μαζί της στην νοηματική

Την βάζω κάτω να την δω καλύτερα αφού είδα μόνο την αύρα της στο σαλόνι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Από φάτσα μου θύμιζε ιταλίδα,μέτρια προς το καλή ... το σώμα της από την μέση και πάνω καλό με νεανικά βυζάκια,κάτω καλούτσικό νεανικό κολαράκι αλλά τα πόδια της μου φάνηκαν κατά κάποιο τρόπο ατσούμπαλα,ελαφαντίσια που λένε ... δεν ήταν ντελικάτα όπως το υπόλοιπο κορμί της

Μου βάζει προφυλακτικό σε πεσμένο πούτσο και κάνει αρχίζει να μου κάνει μία φανταστική ... αερόπιπα και με κεφάλι της να μετακινείται σαν ρομποτ γρήγορα και ρυθμικά πάνω-κάτω πάνω-κάτω ... δεν ρουφούσε,δεν έγλυφε ... απλά τον έβαζε στο στόμα της ...

Σκέφτομαι πλάκα μου κάνει ... την κάνω τοκ τοκ στο κεφάλι για να καταλάβω ότι δεν θέλω άλλο πίπα ...γιατί όπως προείπα δεν καταλαβαίνει τίποτα από ότι της λες

Παίρνει πρωτοβουλία και ανεβαίνει στον πούτσο μου και αρχίζει να πηγαίνει πάνω-κάτω πάνω-κάτω μηχανικά όπως και στην πίπα κοιτώντας κάτω όπως πέρασε απο το σαλόνι ... συνέχισε πανω-κάτω πάνω-κάτω ενώ εγώ είχα παγώσει από τον ρομποτικό αυτό τρόπο της ερωτικής υπηρεσίας που μου προσέφερε ... σταμάτησα να προσπαθώ να την γαμήσω και έμεινα ακίνητος και αυτήν συνέχιζε πάνω-κάτω πάνω-κατω ... την κοιτάω ... αυτή κάτω το κεφάλι ... την κοιτάω ξανά ... δεν επικοινωνούσε ...ένα πράγμα σαν αυτιστικό ... την σπρώχνω για να κατέβει από τον πούτσο μου που είχε αρχίσει να μου πέφτει από το ξενέρωμα και της λέω ... τον μπούλο και της κάνω νόημα με τα χέρια να φύγει ...

Δεν είχε και τηλεόραση να παίζει τσόντα το άθλιο αυτό μπουρδέλο τουλάχιστον να τραβήξω καμιά μαλακία στο υπόλοιπο των Dieci Minuti που αγόρασα ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Syrios
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.355
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2015
+1
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1