Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τρίτη, ώρα 18:15
Στο σαλονάκι η υπηρεσία μάς παρουσίασε τη Μαρία (η Σαμπρίνα ήταν δωμάτιο). Επρόκειτο για μια νεαρή με ίσιο ξανθό μαλλί πιασμένο σε κοντή αλογοουρά, γλυκό προσωπάκι, μικρό στήθος, κανονικό σώμα, καμπυλώδη κώλο, η οποία πρόσφερε απλό πρόγραμμα.
Οι άλλοι δύο προτίμησαν να περιμένουν για να δουν και την έτερη εταίρα. Εγώ πάλι, που τις είχα δει στην απογευματινή τσάρκα του περασμένου Σαββάτου, πλήρωσα και πέρασα στη μακρόστενη, ψηλοτάβανη, άθλια κάμαρα (η τσατσά αρχικά μου έδειξε να μπω στη διπλανή, αλλάζοντας γνώμη όταν με τη σειρά μου της έδειξα το λεκιασμένο σεντόνι, που αργότερα, καθώς έφευγα, παρατήρησα πως είχε αλλάξει).
Τα προκαταρκτικά της Μαρίας περιορίστηκαν σε ολιγοδευτερόλεπτο τρίψιμο του γυμνού στήθους και της κοιλιάς της στο στήθος μου —έχοντας γονατίσει εγκάρσια στο ξαπλωμένο μου κορμί— εκπέμποντας χαμηλόφωνα βογγητά. Ακολούθησαν το πέρασμα του προφυλακτικού και μια μέτρια πίπα κατά τη διάρκεια της οποίας χούφτωνα και χάιδευα — των απόκρυφών της συμπεριλαμβανομένων. Για φιλάκια και γλείψιμο από μέρους της ούτε λόγος... Αρνήθηκε με χαμόγελο.
'Οταν της ζήτησα να πάρει θέση για πισωκολλητό γονατιστό, έτσι όπως ήταν στα τέσσερα, έλυσε με μια κίνηση το στρινγκάκι της και στη μελαχρινή, ξυρισμένη μουνάρα της δέχτηκε τον λαστιχοντυμένο ημικαυλωμένο πούτσο μου. Στην αρχή, ελέω λιπαντικού, δεν ένιωθα ικανοποιητικά την πρόστριψη. Στη συνέχεια όμως η κατάσταση βελτιώθηκε, η ψωλή αιματώθηκε επαρκώς και το σπέρμα δεν άργησε να γεμίσει την ελαστική θηλή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού