Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα απο 2-3 ακυρα, αποφασισα να δοκιμασω την περιοχη των 130 ευρω, στην οποια το συγκεκριμενο πρακτορειο φαινεται πως εχει καθαρα τα πρωτεια απο ποιοτητα
και εμφανιση γυναικων. Αρχικα πηγαινα για την Alina αλλα μια που ηταν fully booked κατεληξα στην Vanessa.
Η κοπελα ηρθε στην ωρα της και με ωραια εμφανιση και γυναικειο αερα σιγουριας μπηκε στο λιτο δωματιο του ξενοδοχειου.
Το προβλημα που απο την αρχη ειχα, ηταν πως η γυναικα ηταν λιγο μεγαλοσωμη για τα γουστα μου, οι αναλογιες της ομως ενταξει, οπως φαινεται και στις φωτο που
ειναι αρκετα ακριβεις. Το προσωπο της παρ ολο οτι ειναι ομορφο απο μακρια, οταν πλησιασεις ειναι πιο σκληρο απ οτι φαινεται στις επαγγελματικες φωτογραφιες,
και με καθαρα Ρωσσικο τραχυ βλεμα που ομως εβγαινε απο ομορφα ματια που τα περιτυλιγαν πανεμορφα ξανθα μαλια.
Η κοπελα τα κανει ολα στο κρεβατι και ειναι δεκτικη, παρ ολα αυτα μου εβγαζε μια αισθηση επιφανειακοτητας (superficial) η οποια σε συνδυασμο με αυταρχικοτητα,
που και τα δυο ειναι αντιθετα με το στυλ που γουσταρω να εχει η γυναικα, με εκαναν να μην ειμαι και τοσο ενθουσιασμενος καθως ετοιμαζομασταν για τα ενδοτερα.
Δε θα πω πολλα για την πραξη μια που ολα ηταν νορμαλ. Μετα τον πρωτο γυρο και ενα αρκετα καλο social μια που μιλαει καλα την αγγλικη, κ παρ ολο που ειχε περασει
κανα 20λεπτο ειχαμε προβληματα ανορθωσης. Σε αυτα ανταποκριθηκε απταιστα και ακουραστα, (παντα ομως με το ιδιο στυλ της αποστασης), αλλα απο τη μερια μου δε
τραβαγε οποτε το ληξαμε με ενα ωραιο handjob και τελειωμα πανω της.
Μια εμπειρια που δε θα θυμαμαι για πολυ καιρο, με μια αντικειμενικα ωραια αλλα και απομακρη γυναικα, κατι σαν τις κατασκοπους στα James Bond των 80's

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.041
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2015
ωραιος τιτλος,απο κανενα σοβιετικο μπαουλο θα εχει βγει η γκομεναΚουλ
σταλινοφατσα.
11 Νοεμβρίου, 2015
Νομιζω οτι το απομακρο του μωρου , φαινεται και στις φωτογρφιες.Κουκλα , αλλα αλλου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2