Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατεβαίνοντας σήμερα στο μαγαζάκι στο υπόγειο με στόχο το στανταράκι μου την Καρολίνα ενημερώθηκα απο την ευγενέστατη υπηρεσία ότι είχε ρεπό και θα είναι πάλι απο Δευτέρα.Αντί αυτής παρουσιάστηκε καλλίγραμη κοπέλα με κορμάκι μανεκέν.λεπτή,με λευκό δέρμα,μαύρα μακριά μαλλιά τα οποία και είχε πιασμένα σε κότσο.Στο σαλόνι παρουσιάστηκε φορώντας ένα μαύρο ολόσωμο το οποίο και την αδικούσε μιας και έχει όμορφο κορμάκι.Αποφάσισα να την δοκιμάσω και κατέβαλλα το αντίτιμο.
Η κοπέλα εργάζεται με το όνομα Αιμιλία και είναι απο Πολωνία και φίλη της Καρολίνας απότι μου είπε.Σαν χαρακτήρας είναι λίγο κλειστή μιας και απαντάει μόνο όταν την ρωτάς κάτι, είναι κάπως αμήχανη και συνεσταλμένη κοπέλα,ευγενική και γενικά αρκετά συμπαθής μιας και έχει τακτ.
Η κοπέλα αφαίρεσε το μαύρο ολόσωμο που φορούσε στο σαλόνι προφανώς λόγω αμηχανίας αποκαλύπτοντας ένα αρκετά όμορφο κορμάκι για το οποίο δέχθηκε τις φιλοφρονήσεις μου.Στο λευκό σώμα της φέρει δίαφορα τατού αυτά που μπόρεσα να συγκρατήσω ήταν ένα στην πίσω ωμοπλάτη της ένα λουλούδι, ένα μικρό στο πλάι του λαιμού της και το μεγαλύτερο και ομορφότερο που καλύπτει όλο το αριστερό τμήμα της μέσης της, φθάνωντας ως την πλάτη της περίπου.
Ελληνικά μιλάει και καταλαβαίνει σε καλό βαθμό έχοντας και αυτή όπως και η Καρολίνα 8 έτη στην χώρα μας.
Όπως ήταν όρθια στο πάτωμα την αγκάλιασα και άρχισα να γλύφω τα στηθάκια της,όπου στο ένα στο πλάι έφερε και μία μεγάλη μελανόχρωη ελιά την οποία και αρχικώς πέρασα για μελανιά.Ανέβηκα στο λαιμουδάκι της και όταν πήγα να την φιλήσω στο στόμα μου είπε ότι φιλάκια δίνει μόνο με τα χείλη όπως και έπραξε.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και της είπα να με γλύψει λίγο στον λαιμό και στο αυτί σαν προκαταρκτικά όπως και έπραξε χωρίς αντίρρηση.Κατόπιν καθαρίζοντας το μόριο μου με μωρομάντηλο πέρασε σε ακάλυπτη πίπα.Στο άνω χείλος της έφερε πιρσινγκ καθώς και στην γλώσσα της.Αρχικά το τσιμπούκι της ήταν κανονικό με χρήση χεριού,κατόπιν υποδείξεως μου απέσυρε τα χέρια της και συνέχισε να τον ρουφάει.Το καλύτερο σημείο ήταν όταν το έβγαλε απο το στόμα της και έγλυφε την βάλανο περιμετρικά με το πίρσινγκ που φορούσε.Το τσιμπούκι της σε γενικές γραμμές ήταν καλό αλλά χρειάζεται να το βελτιώσει σίγουρα.Σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να συγκριθεί με το τσιμπούκι που κάνει η Καρολίνα που είναι βαθύ και υγρό και μεγάλης ηδονικότητας.Η Αιμιλία επίσης δυστυχώς δεν προσφέρει ορχεολειχία.
Στην διάρκεια του τσιμπουκιού της χαίδευα επίσης το μουνάκι της και της έβαλά και απαλά δάχτυλο.
Σε προτροπή μου για 69 γύρισε πρόθυμα και μου έφερε το καθαρό μουνάκι της στο στόμα μου, σε βαθιά ρουφήγματα κάπως ενοχλούταν έτσι περιορίστηκα να την γλύφω και να την ρουφάω απαλά στο γατάκι της.
Κατόπιν της είπα να περάσουμε στο σεξ,πέρασε προφυλακτικό και ανέβηκε πάνω μου,όπου και ήρθε κοντά μου αγκαλιάζοντας με σφιχτά.Όσο την πηδούσα αυτή με έγλυφε στο λαιμό μου και αναστέναζε στο αυτί μου.
Στην στάση του πισοκωλητού αρχικά πήρε την σωστή θέση,κατόπιν όμως μιας και πονούσε ανασήκωσε την πλάτη της ψηλά και την πήρα σε ημικαθιστή θέση.
Στο ιεραποστολικό πήρε την σωστή θέση ανοίγωντας τα πόδια της διάπλατα για βαθιές διεισδύσεις όπου και την πηδούσα απολαμβάνοντας την.Στην διάρκεια της συνεύρεσης έπεφταν και φιλάκια με τα χείλη.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και η Αιμιλία άρχισε να γλύφει το εργαλείο περιμετρικά της βαλάνου όταν τελείωσα δεν τα πήρε στο στόμα αλλά τα έγλυφε άφήνωντας τα να τρέχουν κάτω.
Εν κατακλείδι η Αιμιλία σίγουρα προσφέρει πρόγραμμα άνω του μέσου όρου, είναι εμφανίσιμη,ευγενική με τακτ σε καμία περίπτωση όμως δεν κάνει την υπέρβαση.Αν βελτιωθεί σε κάποιες παραμέτρους σίγουρα θα κάνει την διαφορά στην περιοχή μιας και έχει τα προσόντα.Σε γενικές γραμμές έμεινα ικανοποιημένος και ίσως της ξαναπροτιμήσω γιατί μου ήταν αρκετά συμπαθής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αιμιλία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2015
Εύγε η Αιμιλία!! Ματάκι
ΟΜ
Ο ΜΑΛΑΚΑΣ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1