Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 142 10
Sex Studio 361582
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πάντα περιμένω όρθιος την κοπέλα στο δωμάτιο. Στέκομαι μακριά απ' το κρεβάτι. Συνήθως μπροστά από τον νιπτήρα.
Η θεωρία μου λέει, ότι αν η κοπέλα δεν έρθει σε σένα, αλλά πάει κατευθείαν στο κρεβάτι, κατά 95% η συνέχεια δε θα είναι καλή.
Το ίδιο ακριβώς έκανε και η Βάλια. Με το που μπήκε στο δωμάτιο, πήγε αμέσως και κάθισε στο κρεβάτι.
Ακούμπησε στο κομοδίνο το πακέτο με το μαντηλάκια που είχε μαζί της και με φώναξε να πάω να ξαπλώσω δίπλα της.
Αμέσως κατάλαβα ότι το μισό παιχνίδι, είχε ήδη χαθεί.
Εντελώς ξενερωμένος, πήγα και κάθισα στο κρεβάτι.
Ξεκίνησα να την χαϊδεύω απαλά στην πλάτη. Εκείνη όμως την στιγμή, είδα την Βάλια να ανοίγει το προφυλακτικό (χωρίς καν να με έχει ακουμπήσει ακόμη!) και αυτό με αποτελείωσε.
Τι άλλο να περιμένω; Το πάντα είχαν τελειώσει για μένα.

Γιατί τόση βιασύνη; Ίσως θα πρέπει να αλλάξει το όνομα, από “απλό πρόγραμμα” σε “βιαστικό πρόγραμμα” ή να το λέει απλά, “πρόγραμμα βιασύνης”.

Το μόνο που με ένοιαζε πια, ήταν να τελειώσω όσο πιο γρήγορα γινόταν και να φύγω από κει, το συντομότερο δυνατόν.

Δυστυχώς ήταν ένα εντελώς τυποποιημένο γαμήσι, “by the book”.
Βήμα 1ο: αυτό. Βήμα 2ο: εκείνο. Βήμα 3ο: το άλλο. Βήμα 4ο: το παραδίπλα κ.ο.κ.
Πως να φτιαχτείς έτσι;;;
Ακόμα και το social time που προσπάθησε να κάνει στο τέλος, ήταν τελείως ψεύτικο.

Να σημειώσω ότι υπήρξε και κάτι καλό, που θέλω να το τονίσω, γιατί μου έκανε πολύ θετική εντύπωση.
Όταν ξεκίνησε την πίπα, ήταν καθισμένη πλάι στα γόνατα μου. Στην αρχή σκέφτηκα ότι το έκανε επίτηδες.
Μετά από λίγο, επειδή ήθελα να ερεθιστώ περισσότερο, έκανα λίγο στο πλάι το σώμα μου και τέντωσα το χέρι μου για να χαϊδέψω το στήθος και στην συνέχεια τον κώλο της.
Η Βάλια το κατάλαβε και χωρίς να σταματήσει την πίπα, έφερε το κορμί της παράλληλα προς το δικό μου, για να έχω πιο άνετη πρόσβαση στα επίμαχα σημεία της.

Η βιασύνη της όμως, τα χάλασε όλα. Είναι κρίμα, γιατί μου αρέσει σα γυναίκα, αλλά δε θα ξαναπεράσω μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2015
Όνομα κοπέλας
Βάλια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
206
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού