Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την Nathalie την συνάντησα στο ξενοδοχείο της στα μέσα του καλοκαιριού. Εκεί αλλάξαμε τηλέφωνα και ξανασυναντηθήκαμε
πρόσφατα στο Bergamo. Πρόκειτε περί μοντέλου (και δουλεύει και σα μοντέλο στην Ιταλιά), ψηλή με τέλειο (κατά την ταπεινή
μου άποψη) σώμα και ωραίο γλυκό πρόσωπο (που δυστυχώς ΔΕΝ φαίνεται στις φωτογραφίες της)…

Στη δεύτερη συνάντηση μας στην Ιταλία, πήγαμε για ποτό με τις φίλες της, οι οποίες είναι αναλόγων κυβικών και μόλις τις
είδα μου πέσανε τα σαγώνια… Προσοχή στους ερωτύλους και στους αγαπούληδες γιατί τα κορίτσια (της γνωστής συνομοταξίας
femmus vampiricus) ΠΙΝΟΥΝ ΑΙΜΑ! Σε 10 λεπτά μπορούν να σου εξαφανίσουν το εργοστάσιο του μπαμπά, τα χωραφάκια της
μαμάς, το εξοχικό στην Κινέτα και τις πολυκατοικίες της θείας Ελπινίκης…

Τα Αγγλικά της είναι πάρα πολύ καλά και μπορείς να συζητήσεις άνετα μαζί της. Είναι χαλαρότατη και σπάει αμέσως τον πάγο,
ασε που είναι τέτοια μουνάρα που δεν χρειάζεται ιδιαίτερη προσπάθεια…

Φιλάει ωραία και αν την πασπατέψεις η ρόγα της γίνεται κάγκελο! Ευχαριστιέται το γλυφομούνι, αρχίζει να στάζει και στο
ανταποδίδει αναλόγως με μια πίπα (όχι από τις κορυφαίες) αλλά σαφώς παρα πολύ καλή. Στήνεται απίστευτα και ειδικότερα
στα τέσσερα όπου μπορείς να χύσεις και μόνο που τη βλέπεις… Μέσα στην ώρα δοκιμάσαμε διάφορες στάσεις, χωρίς να
παίρνει εκείνη ιδιαίτερες προτοβουλίες, δεν φέρνει όμως και αντίρρηση σε τίποτα. Γαμιέται υπέροχα, περνάει καλά και το
κυριότερο περνάς εσύ καλά… Δύο τελειώματα, ένα στο στόμα και ένα τελευταίο στη μούρη…

Μοναδικό ξενέρωμα όταν πήγα να της καρφώσω τον κώλο μου είπε οτι πρέπει να το συνεννοηθώ με το πρακτορείο πρώτα για να
προετοιμαστεί… (!!!???). Τέλως πάντων…

Στα αρνητικά η λίγο ψηλή τιμή… αλλά σε τουτη τη ζωή, ότι πληρώνεις παίρνεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
PSAXTIRI
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
3.936
Πόντοι:
17.145
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, Nick1000, rodriguez65 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2015
Δηλαδή τι πήγες για καφέ μαζί της και με τις φίλες τις.....Νέα υπηρεσία είναι αυτή!!! χαχαχα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΧμμμ; Άλλο και τούτο πάλι.
24 Οκτωβρίου, 2015
Ξανάρχεται η Νάταλι δηλαδή Ματάκι
25 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν νομίζω οτι θα ξαναερθει
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3