Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 127 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βλεποντας την κριτικη του συναγωνηστη απο κατο και μη εχοντας αλλες επιλογες στην απογευματινη βαρδια πηγα να δοκιμασο την σαντρα, η τσατσα ευγενεστατη οπως παντα , την εχω δει και σε αλλους οικους ανα διαστηματα...μου παρουσιαζη την κοπελα νεαρη ξανθια κοτσο τα μαλλια μικρο στητο βυζακι ωραια μπουτια και κολαρακι λεπτη μεσουλα πολυ γοητευτικο προσοπο...Βλεποντας την να σαλοναρι μου φανηκε κατσουφιασμενη και λεω θα φαω φολα τωρα...τελικα ολα καλα βασικα εμπιστευτικα των συναγωνηστη αν δεν ειχα δει κριτικη ομολογο πως δεν θα περναγα οσο και αν μαρεσε η κοπελα ...Τελοσπανοτν μολης μπηκε στο δωματιο μου σκαει εν αχαμογελο ερχετε μαγκαλιαζη χαιδολογομασταν αρκετη ωρα την ρουφηξα παντου ποναγε λιγο η δεξια θηλη της...Προσοχη διοτι εχει μια μελανια μην της κανετε πιπιλιες αμαρτια ειναι...Πιπα σκετο ποιημα...Στο σεξ τωρα επελεξα κανονηκη σταση η κοπελα εγινε μουσκεμα λεμε...Με κοιταζε εντονα στα ματια και καναμε ερωτα , σε καποια φαση ενοισα οτι θελη πιο σιγα προφανος πονουσε...Της λεω απαλα θα στο κανο μωρακι μου πολυ σιγα εκηνη αναστενασε εντονα , εγω να λεω σιγα σιγα στο μουνακι σου καρδια μου και εχυνα μπαινοντας αργα αργα..Μου θυμησε πολλα , βασικα μου θυμησε τον πρωτο μου ερωτα....Φυσικα ολη η συνενονηση με την κοπελα ηταν με την γλωσσα του σωματος και με της ηδονικες ματιες....Αυτα τυποι μου , ενοειτε θα την στηριξο και πιστευω και πολοι απο εμας Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2015
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, LanciaRallye037, kopaskk

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2015
Καιρός να αποκατασταθείτε και σεις. Βίον ανθόσπαρτον!!!
23 Οκτωβρίου, 2015
τυχερουλι ποτε μ τ καλο ο γαμος??????Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
25 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οσονουπο Μεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3