Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τη Πωλίνα όσοι γυρίζουν τη περιοχή και γενικά έμπειροι "μπουρδελοκατακτητές" την γνωρίζουν...Από εμφάνιση δε λέει και πολλά αλλά το θέμα είναι οι υπηρεσίες της...Μιλάμε η γυναίκα το έχει το θέμα και έχει αποκτήσει πελατεία χρόνια τώρα...

Παρκάρισμα έυκολο μίας και στη περιοχή υπάρχει μία ησυχία ιδιαίτερα τις Κυριακές...
Υποδοχή από την υπηρεσία και αναμονή στο γεμάτο σαλόνι!Πολύς κόσμος τρία δωμάτια γεμάτα και τέσσερις αναμονή...Τι να κάνω αν και δεν μου αρέσει εμφανισιακά είπα να τη δοκιμάσω μίας και ακούγονται τα καλύτερα...

Μετά από περίπου μία ώρα πέρασα δωμάτιο...Καλό δωμάτιο καθαρό και εξοπλισμένο!Αφού γδύθηκα περίμενα άλλο ένα εικοσάλεπτο...Μετά ήρθε και ξεκινήσαμε χαμούρεμα στα όρθια...Τριψίματα,γλωσσόφιλα και χουφτώματα στα βυζιά της ήταν η αρχή...Συνέχεια τσιμπούκι με προφυλακτικό άψογο με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής και καραμέλωμα στα μπαλάκια...

Σεξ σε ποικιλία στάσεων όπως πρώτα πισωκολλητό μετά με τη Πωλίνα από πάνω,συνέχεια στα πλάγια και τέλος ιεραποστολικό...
Κάθισε μάζεψε ήρεμα τα εσώρουχά της και αποχώρησε λέγοντάς μου πως αν έχω υπομονή και χρόνο τα ξαναλέμε...Πολύ σωστό!

Λοιπόν όποιος διαθέτει χρόνο,υπομονή και 20 ευρώ για να πάρει άριστες υπηρεσίες σε μπουρδέλο πρέπει να την επισκεφτεί άμεσα...
Αυτά για την επίσκεψή μου στη Πωλίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2015
Οπως ακριβως τα λες φιλε
αξιζει κ με το παραπανω
να υποθεσω οτι εσυ ζητησες καπελο στο στοματικο?
20 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι με καπέλο....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2