Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...είχα ένα ελάχιστο χρονικό περιθώριο διαθέσιμο και κάποια υπολείμματα καύλας με ανάγκασαν να σύρω το κρέας μου στους μεταξένιους γαμιστρώνες...
...ρουφούσα αργά το φρέντο αναμένοντας τον ερχομό της καύλας και ύστερα βρέθηκα ενώπιον μιας υπερλιπώδους μάζας , με τεράστιες χυτές μαστικές καμπυλότητες φοβερή γλουτιαία λιπώδη περιφέρεια και κρεμάμμενη μπάκα...
...άρχισα να λέιχω τις μαστικές συσσωρεύσεις που μύριζαν σπέρμα ενώ σαν πιθήκι πιρφόριζα το πέος μου που άρχιζε να μαζεύει αιμάτωση και να διογκώνεται ...
...η πίπα της με έκοψε λίγο ...
...άρχισα να της λείχω το αιδοίο και μετά μπήκα μέσα της ιεραποστολικά , όμως αυτό το βουνό απο λίπος που αγκάλιαζε την πύελό μου δεν ευνοούσε τις πεοκολπικές παρατρίψεις
και έτσι βγήκα απο την λιπώδη μέγγενη άβγαλα το λάστιχο , πιρφόρισα λίγο τον φαλό μου και άδειασα ένα μεγάλο φορτίο υγρού στις λιπομαστικές της συσσωρεύσεις , στα σεντόνια και στο πάτωμα...
...περπάταγα τα ομονοιακά στενά όντως υπνηλικός υπο την επίδραση του συνουσιοπιοειδούς σκεπτόμενος ότι όλη η απόλαυση είναι να σου γεννιέται νέος πόθος κάθε φορά και όταν τον ικανοποιήσεις συνεχώς να πηγαίνεις στον επόμενο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Υπηρεσίες
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, doc_lin

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2015
απαραλαχτος!!μοναδικος...εγω μπηκα χτες στο διπλανο στον οροφο,ηταν μια πολυ καλη μιλφ.το δωματιο εχει κ τρυπα που βλεπεις τον διπλανο κανονικοτατα.τρεφω ελπιδες να σαι πετυχω εκει επι το εργον..
29 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2