Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304718
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο ίδρυμα όπου η Katy ήταν η μόνη κοπέλα που δούλευε, αλλά την είχα τσεκάρει στις φωτό (οι οποίες ευτυχώς την αδικούνε κιόλας λίγο) οπότε ήξερα πού πήγαινα: δροσερό ψιλόλιγνο petite μελαχρινό ρουμανάκι, με ξύπνιο βλέμμα και αξιαγάπητο μουτράκι, έχει πολύ ωραία κορμοστασιά και την χρησιμοποιεί καλά στο κρεβάτι. Πήρα το πρόγραμμα με το μασάζ+ισπανικό+69 που κοστολογεί το μαγαζί στα 70, η Katy ήρθε στο δωμάτιο κι απλώθηκε κατευθείαν πάνω μου, άρχισε τα τριψίματα και τα ρουφήγματα, φιλάκια πεταχτά και γλυψιματάκια, μία να με γλύφει, μία να μου τρίβεται, μία να με ρουφάει. Ωραίος ρυθμός και καλή τεχνική στο καλαμάκι, γυρνάει μετά από λίγο και μου πετάει το γυαλιστερό κωλοτρυπιδάκι στη μουσούδα κι αρχίζω να ρουφάω κι εγώ το μικρό τρυφερό μουνάκι της προσπαθώντας να κρατήσω το ρυθμό του τσιμπουκιού της. Εκεί όπως όπως αρχίζω να τη μουσκεύω κι εμένα μ' έχει κάνει πύραυλο, παίρνει το κωλαράκι της απ' το πρόσωπό μου και τραβιέται προς τα κάτω για να μου ανέβει σε ανάποδο καβαλικωτό. Φοβερή εφαρμογή στο μουνάκι της, το οποίο κρατιέται ακόμα αρκετά σφιχτό, κι όπως αρχίζει να με καβαλάει και να βλέπω το κωλαράκι της το λαχταριστό και την πλάτη της αλφαδιασμένη από πίσω, τρελαίνομε. Ανεβάζω εντάσεις, πιάνω τα καρφώματα από κάτω, αρπάζω και τα βυζάκια της (μικρά αλλά στητά και με ωραία ρόγα κερασάτη), αρχίζει το κρεβάτι να τρίζει το κεφάλι μου να τρίβεται στον τοίχο, κι η Katy να δίνει πόνο με κραβγές και βογγητά, πόσο ν' αντέξει ο άνθρωπος, έριξα ένα χύσιμο άλλο πράγμα.

Μετά με γύρισε στα μπρούμυτα μου έβαλε κάτι λάδια κι άρχισε να με τρίβει, αλλά το μασάζ δεν το'χει τελικά και το λέει κι η ίδια, το οποίο δείχνει πως μάλλον δεν έχει και όρεξη να το μάθει, οπότε το 70άρι πήγε μάλλον υπερβολικό. Δεν πειράζει όμως, κάνει καλό κρεβάτι κι είναι και πρόσχαρη στην κουβέντα, μάλλον θα την ξανατιμήσω αν με βγάλει ο δρόμος προς τα εκεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Katy
DocHollywood
Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
18
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sarouman

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού