Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 154 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από μια αστραπιαία καταδρομική στο υπέροχο Μετάξι χωθήκαμε με τον κολλητό Πορνίδη στο Κολ48 ... πουτάνα ήταν η Αντζελα , κοντό μαλλί , αποδεκτό σώμα , κανονικό ύψος , ηλικία στα δεύτερα άντα . Ή στην Καιτάρα από παραδίπλα θα τα κόλλαγα τα ένσημα ή σε δαύτη . Μιας και τούτη δω δεν την έχω πάρει ποτέ είπα να δοκιμάσω να δω τι παίζει.
Πλήρωσα το δεκάρι και εισήλθα στην πορνοκλίνη ... μετά από λίγο μπήκε και η Αντζελα (άδειο το μαγαζί) . Είχε μαζί της μωρομάντηλα και με πέρασε μια γύρα .
Ξάπλωσε μπροστά μου και ξεκίνησε με φιλάκια σε όλο το σώμα για να καταλήξει στις αρχιδάρες μου τις οποίες περιποιήθηκε δεόντως - θα'λεγα μάλιστα πως αφοσιώθηκε σε αυτές ολοκληρωτικά.
Υπέροχο καραμέλωμα με ρουφήγματα ενώ κάθε τόσο πέρναγε μία και το καβλί . Η πίπα ήταν πολύ καλή και βαθιά , ρουφηχτή και βεντουζάτη . Την είχα καταβρεί ειλικρινά σε βαθμό να χάσω τον έλεγχο αλλά ήθελα να χωθώ και λιγάκι μέσα της . Στο καπάκι την ανέβασα από πάνω για cowgirl και μετά από λίγο στα τέσσερα με χαστούκια στα κωλομάγουλα .
Αφού γάμησα για λίγο , τραβήχτηκα , ξάπλωσα και την άφησα να ασχοληθεί με το φαλλό μου ... ξανά ρούφηγμα των αρχιδιών και αργή μαλακία στο καβλί .. όταν πλέον οι μπάλες μου είχαν φουσκώσει σαν γκρέιπ φρουτ ένιωθα πως θα ερχόταν το μοιραίο οπότε την έβαλα να θηλάσει το πουτσοκέφαλο . Ηξερα πως θα είχα τρομερή εκσπερμάτωση και πράγματι άρχισα να χύνω σαν άλογο γεμίζοντας το στόμα της . Συνέχισε να με θηλάζει μέχρι που πήρε και την τελευταία σταγόνα και τα έφτυσε στο νεροχύτη . Με χαιρέτησε ευγενικά και αποχώρησε.
Καθ όλη την διάρκεια της συνεύρεσης ήταν ευγενική και πρόσχαρη καθώς και δεκτική σε κάθε είδους δακτύλιασμα ( μουνοεξέταση και κωλοβυθόμετρο).
Η τσατσά - η ευγενική κυριούλα που είναι εκεί κάτι αιώνες - αν και με ξέρει χρόνια και το μαγαζί ήταν εντελώς άδειο , δεν απέφυγε να χτυπήσει την πόρτα . Σε αυτό εναρμονίστηκε και η πουτάνα λέγοντας πως πρέπει να τελειώνω , αν και δεν είχα κάνει κατάχρηση χρόνου . Βέβαια πρέπει να πω πως αυτό δεν την εμπόδισε στο να ολοκληρώσει πλήρως την εργασία της .
Συνολικά , το ευχαριστήθηκα πολύ - ειδικά την πίπα και το καραμέλωμα που ήταν σούπερ .
Αλλά .....
Οταν είναι άδειο το μαγαζί και με ξέρεις σαν πελάτη , μη με γαμάς με το να χτυπάς την πόρτα . Αυτά αλλού , εδώ με την καμία . Οπότε για αυτό ο χαμηλός βαθμός μιας και λυπήθηκα να ρίξω κανονικό μαύρο επειδή πράγματι το γαμήσι ήταν καλό . Φάτε λοιπόν ενα καλό ψυγείο και βλέπουμε .
(Η πρόσβαση πανεύκολη λόγω μηχανής).

Αυτά .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Ψωριάρης
Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
23
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ζορό_2

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού