Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη προχθες το απογευμα. Ανεβηκα τα σκαλακια του αριθμου 11 οπου δεν υπηρχε καμια κοπελα. Η τσατσα μου ειπε οτι περιμενει την Τζοάνα η οποία είχε αργήσει. Ηταν 5.20 το απογευμα.
Ετσι περασα στο ισόγειο του αριθμού 11 όπου η νεαρή τσατσα μου παρουσίαση και προώθησε ενεργα την Γιαννα. Εξ Αλβανιας.
Καλο κορμί με δυο τατου και λιγη κυτταριτιδα παραπάνω, αν και 26 ετων όπως μου ειπε. Στηθος τουμπανο και καλοφτιαγμένο. Μετριο, εκφυλο, πρόστυχο πρόσωπο με κοντα μαυρα μαλια και μετρια οδοντοστοιχια...
Η Γιαννα μπηκε πρόσχαρη στο δωματιο και καθως χουφτωσα με τη μια τα βυζια της εβγλαε το προφυλακτικό. Με χαλασε λιγο αυτο αλλα ηταν λαθος εκτιμηση... Της ειπα να με καβώσει κι αρχισε να τον χαιδευει και να μου φιλαει το στηθος. Σε ημισκληρο μοριον εβαλε με μαεστρια με το στομα της το προφυλακτικο. Αρχισε μια εξαιρετική τελικά πιπα που κρατησε πολυ ωρα και ειχει πολλες εναλλαγες και περιποιηση γυρω περιοχης, ενω εγω της χαιδευα το νινι της και της εβαζα δακτυκο πισω...
Στη συνεχεια, με εξαιρετικη συμμετοχη της, αρχικα ιεραποστολικο, μετα στα τεσσερα, μετα στο πλαι και τελος πρωκτικο - σε ολα πολυ καλη συμμετοχη, και ομιλιτικότατη, χωρις να ξενερωνει. Ωραιες ποζες στον καθρεπτη και πολυ καλα στησιματα... Της ζητησα να με παρει στο στομα να τελειωσω αλλα δεν ειχε αλλο προφυλατικό... Της ζητησα να φερει αλλα μου ειπε οτι ειναι πολυ ωρα ηδη στο δωματιο - ηταν οντως περιπου 25 λεπτα. Της ζήτησα να μου τον παιξει και οταν ξεκινησε και ειδε οτι αργουσα μου ζητησε να τελειωσω καπως γιατι ειχε αργησει!!! Την εβαλα στα 4 και τον επαιξα πανω απο τον πολυ ωραιο κωλο της χυνοντας της μετα απο 5-7 λεπτα - πρωτη φορα τελειωνω ετσι σε μπουρδελο....
καθισε 5 λεπτακι αμετα για socializing γεγονος που μου εκανε εντυπωση. Συνολικα ημουν περιπου μιση ωρα στο δωματιο χωρις καμια ενοχληση.
Το πηδημα ηταν εντονο, αγριο και προστυχο με προστυχες κουβεντες εκατερωθεν...
Αξιζει!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
470
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2015
Συναδελφε σε αυτο το μαγαζι η Γιαννα εξα Αλβανίας που ξέρω έχει μικρό ως ανυπαρκτο στηθος. Εσυ λές για στηθος τούμπανο!! Τι έγινε ? εκανε πλαστική; Και επίσης μεγάλο κώλο...
24 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όπως το είπες παίχτη... Η γνωστή Γιάννα είναι η οποία έχει κάνει πλαστική από το χειμώνα! Καπέλο
25 Σεπτεμβρίου, 2015
scorpio η πλαστικη ΚΑΡΑΠΕΤΥΧΕ για να ξερεις εκτος απο βυζια που εβαλε ειχε αδυνατισει αρκετα και οτι εμεινε το εκανε πακετο με το βυζι λιποαναροφηση καπου στα 7χιλιαρικα αν θυμαμαι καλα μου ειχε πει. θα την προτιμουσα με την τεραστια κωλαρα της βεβαια αλλα και ετσι σε κραταει με το εκφυλο γαμησι που ευτυχως δεν το αφησε στις παλιες καλες εποχες
25 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχει κανει πλαστικη με πολυ καλα αποτελεσματα. Το γραφω στην κριτικη.
Κωλος οχι μεγαλος, πεταχτος και στρογγυλος, μονο λιγη κυτταριτιδα παραπανω στα πλαινα...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4