Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
είχα κανά 4άρι μέρες να εκκενώσω τις σπερμοκύστεις μου, δεν είχα ιδιαίτερη καύλα απλά η διηδονιστική ιδεοληψία μου, περιέφερε καταναγκαστικά το σαρκίο μου στην πιάτσα προς ανεύρεση προσωρινής καταπραύνσης...
...απέρριψα την επιλογή της ρεμούνδου και παρ'ότι δεν μου γέμιζαν το μάτι πόνταρα στο εν λόγω δίδυμο εξ'ανάγκης.
Κατερίνα: σοκολατόχρωης επιδερμίδας μελαγχροινή μιλφάρα με καυλερά tanlines
Νατάσα: λευκόχρωης επιδερμίδας ξανθιά μιλφάρα
φαινοτυπικά ήταν καλός συνδυασμός ειδικά αυτή η χρωματική αντίθεση με διέγειρε αλλά χρειάζονται και άλλα μαγικά για να δέσει το μείγμα...
έλειχα για κάμποση ώρα τα λευκά πληθωρικά βυζιά με τις επηρμένες σκληρές θηλές της Ν. ενώ η Κ. μου έπαιρνε πίπα και πότε θώπευα τους γλουτούς της Ν. και πότε τα βυζιά της Κ. ...
κάναμε ένα διάλειμμα για να λείξω τους μελανοχρωους με το λευκό κέντρο μαστούς της Κ. ενώ η Ν. μου χειρομάλασσε το πέος ...
...απέκρουσαν τις αιδοιολειχικές μου τάσεις , καθώς καμία τους δεν κάνει 69 όπως επίσης απέρριψαν και τις λεσβιολαγνικές μου τάσεις καθώς η μια δεν δεχόταν να ακουμπήσει την άλλη...
...η Κ. πεοέλειχε παρατρίβοντας το περίνεό μου και ένιωθα ότι θα χύσω έτσι , φαίνεται ότι η σπερμοδιάταση των 4ημερών λειτουργεί αυτόνομα απο την ύπαρξη ή όχι καυλας και με την αρχή της ελαστικότητας επιβάλλει την εκκένωση του κοιλου σπλάγχνου, απλή μηχανική...
...τέλοσπάντων η Κ. στήθηκε κυνικά εφάρμοσα τον φαλό μου μέσα της ενώ με την πτέρνα της μου έτριβε το περίνεο(!) , συνέχισα να λείχω τα βυζιά της Ν. και μετά 5-6πιστονιές εξέκρινα το υγρό , αφήνοντας αγάμητη τη Ν. ...
...ήταν μια καλή εμπειρία , αλλά κάτω απο το μέσο όρο των διηδονιστικών μου στάνταρ ,...προφανώς δεν είχε μείνει αρκετή μαγεία στον ρακένδυτο αλχημιστή και έτσι μάζεψε τα κουρέλια του και χώθηκε ημι-ικανοποιημένος στη φωλιά του...
τιμή 30ευρώ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ναταλία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού