Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εντελος τυχαια πετυχενο την εν λογο κορασιδα ονοματη σουζη...Ο τιτλος τα λεει ολα...Υποτακτικης ψυχολογιας η μικρη , πολυ ντροπαλη πολυ αγχωδης αλλα σε αφηνη να την κανεις οτι θες σε λογικα πλαισια....Εχει ξανθο καρε μαλλακι απο ρωσια...μικρο σφηχτο στηθος ωραια αδυνατα ποδια..ενα κοριτσακι την διπλανης πορτας , εχει λιγο ατσουμπαλο περπατημα στο σαλοναρισμα...Λιγο θλιμενο υφος που στο δωματιο βαζη μια μασκα και χαμογελα...Στα του δωματιου εβαλα μονος το προφυλακτικο διοτη ηταν ταραγμενη..αρχισε πιπα σε πεσμενο μοριο...αλλα μου τον εκανε ατσαλι...Ενα λαθος που κανει ειναι οτι τον κραταει μεσα στο στομα και δεν παλινδρομη απο πανο μεχρι κατο...αλλα τον κρατα και κανει μικρες κινησης...στον σηκονη μεν,...αλλα ετσι εγω δεν παιζη να χυσο με πιπα και μια ωρα να μου τον παιρνει...Αλλα το καλο οτι δεν ηθελα να χυσο με πιπα...Εδω ξεκηναμε , εχουμε και λεμε στην κανονηκη σταση της τραβηξα βιαια το κιλοτακι στο πλαι και την γαμησα με μανια....με κοιταγε στα ματια της ελεγα εντονα και δυνατα Μεινε Μεινε!εδηχνε να φοβατε..Μετα της λεω γυρνα πισο γρηγορα , με κοιταει καθος παει να γυρηση , της λεω με εντονο υφος γρηγορα λεμε γρηγορα! τρομαγμενη γυρηζη στα γρηγορα αρχυζο να γαμαο και να σφαλιαριζο...την πιανο απο τους ομως και αρχιζο να χυνο μες την σουφρα της με μανια λεγοντας παρτα μορη παρτα ολα , γυρηζη και με κοιταει ενο ειχα χυση και ειμασταν ενομενη...εκανα μια γκριματσα σαν του λυκου ...γκρρρ τυπου..Βγαινο απο μεσα της πεταο αγρια την καποτα στο καλαθι..χωρις να την κοιοταζο καν...παει να φυγη την κοιταο εντονα και ερχετε τρομαγμενη και μου δινι ενα φιλι στο μαγουλο...Παντα το θυμα /εντος εισαγωγικον/ λατρευει τον θυτη του..Ετσι και η ζουζη εμενα...Ανανεοσαμε το ραντεβου μας...και της κανω παλυ γκρρρ πριν βγει ..εκει γελασε...Προσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2015
Όνομα κοπέλας
Σούζη
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, LanciaRallye037, fouxter και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού