Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 561185
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
επισκεψη στην πειραιως κατα τις 22.00.2 τα κοριτσια τινα και ζιζελ .η τινα πιπινακι αδυνατο καυλιαρικο,η ζιζελ κορμαρα με προστυχοφατσα για τσοντα.με εντυπωσιασε η ζιζελ και περασα κατευθειαν με 50ρικο για κανονικο προγραμμα.ηρθε το κοριτσι χαμογελαστο και ευδιαθετο και λεω εδω ειμαστε .ανεβαινει πανω μου και μου λεει εισαι πολυ καυλιαρης εσυ σε γουσταρω .κι εκει που μου εχει φτιαξει τη διαθεση καεβαινει κατευθειαν βγαζει προφυλακτικο μου το περναει και αρχιζει τσιμπουκι.ξαφνιαστηκα αλλα λεω οκ μπορει ετσι να ειναι ο τροπος της .μου σηκωθηκε αρχικα γιατι επαιζα με το μουνακι της και μολις το καταλαβε μου λεει σηκω να με γαμησεις .τη γυρναω στα 4 ξεκιναω να τη γαμαω και επειδη ηταν πολυ ψευτικο ολο αυτο αρχιζει να μου πεφτει.αρχιζω λιγο πιο γρηγορα και μου λεει σιγα σιγα γιατι ποναω.κοβω λιγο και αισθανομαι οτι αρχιζει ο μητσος να εχει μια αδιαθεσια ,το καταλαβαινει κι αυτη και μου τον βγαζει εξω και μου λεει.σου επεσε?????λεω μαλλον.με τετοια μουναρα μου λεει σαν και εμενα και σου επεσε???εεε εκει δε σηκωνοταν ουτε με γερανο.της λεω δεν πειραζει τι να κανουμε ?αλλη φορα μου λεει που θα πηγαινεις να γαμησεις να σου σηκωνεται ο πουτσος και οχι να προσβαλλεις ετσι μια κοπελα.αμα θελεις παιξτον μονος σου μου λεει και φευγει.σηκωθηκα ντυθηκα και εφυγα χωρις να πω κατι.

μπορει να μη με γουσταρε η κοπελα και να ειχε νευρα με κατι αλλα μαλλον δεν της εφταιγα εγω.
καλα γαμησια σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Ζιζέλ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
18
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astakos, Kavouras13, obi1

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού