Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327323
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
επισκεψη χτες βραδακι προς συγγρου για τη νικολ επειδη κατι αγριο μου εβγαζε και ηθελα να δοκιμασω.περασα στο σαλονι δεν ειχε κοσμο συννενοηθηκα με την υπηρεσια αν η κοπελα κανει αυταρχικο πληρωσα και περναω πανω στο δωματιο.το λαθος μου ηταν αρχικα οτι επελεξα αυτον τον χωρο για αυτο το προγραμμα.δεν το γραφω για κακο απλα δεν ειναι ολα τα στουντιο οργανωμενα για τετοια προγραμματα.μετα απο κανα 5λεπτο μπαινει μεσα η κοπελα.ομορφη σε γενικες γραμμες αλλα αλλαγμενη αρκετα απο τις φωτογραφιες στο στηθος και στο σωμα με λιγα παραπανισια κιλα.αλλα οπως ειπα ομορφη.μου λεει τι θελεις να κανουμε .της απανταω οτι θελετε εσεις κυρια μου.μου λεει μαλιστα .ξαπλωσε ανασκελα να φας τα ποδια μου .ανεβηκε πανω μου και μου εβαλε την ποδαρα της στο στομα μου για μισο λεπτο μετα μου γυρναει αναποδα και μου λεει κοιτα τη μουναρα μου και ξεκινησε να μου κανει τσιμπουκι.εγω ειχα μεινει λιγο μαλακας αλλα τι να πω?μετα απο αρκετη ωρα που τον ειχε στο στομα της πηγε να μου βαλει δαχτυλο ασαλιωτα και αγαρμπα και αρχισα να καυλωνω καπως.με το που το καταλαβε μου γυρναει στα 4 και μου λεει σκισε τη μουναρα που τοση ωρα χαζευεις.....της τον εβαλα για λιγο και μετα μου επεσε παλι καθως αλλα περιμενα και αλλα εγιναν.τελοσπαντων μετα απο λιγη ωρα που μου τον επαιζε και μου εβαζε δαχτυλο για να τελειωσω ειχα αρχισει να αισθανομαι αβολα και της ειπα δεν πειραζει καποια αλλη φορα.εφυγε και με χαιρετισε....μαλλον λαθος δικο μου ηταν πιο πολυ παρα της κοπελας.μπορει να προτεινεται περισσοτερο για πιο νορμαλ καταστασεις.


καλη συνεχεια και καλες απολαυσεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού