Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304718
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Υστερα απο βολτα σε διαφορα στουντιο, ειπα να δω την Καρινα. Πραγματι, ειναι ομορφη, πολυ για τα γουστα μου. Ειναι γυρω στο 1,70, με ομορφο προσωπακι με μοναδικο σχολιο τα δοντακια της τα οποια δεν χαλανε, απλα ειναι λιγο στραβα καποια, ειναι φετες, μιλαμε για 6 pack, χωρις να κανει γυμναστικη απ'οτι ειπε, απλα δεν εχει λιπος. Εχει πλαστικες βυζαρες στητες αλλα και λιγο σκληρες. Φοραγε καυλογοβες κι οχι πεδιλα, κατι που επαιξε σημαντικο ρολο στο οτι περασα και τα ποδια της (Νο 37) εχουν αρκετες φλεβες, ενω εχει και ωραιες γαμπες. Κι εχει και κωλαρα. Οχι μεγαλη, αλλα τουρλα και στητη. Οπως πρεπει!
Ηρθε και μου ειπε οτι το προγραμμα το εχει ξανακανει μια φορα μονο, και χωρις το στραπ. Οποτε το συζητησαμε και αρχισαμε....
Ξεκινησα γλυφοντας τις ποδαρες. Πεντακαθαρα, γαματα ποδια... Αυτη μου εβαζε δαχτυλο πολυ ωραια. Αργοτερα μου ειπε οτι το κανει στο αγορι της αυτο. Φανηκε οτι ειχε εμπειρια.... Συνεχισαμε σε 2 στασεις αυτο το σκηνικο και μετα μπηκε σε 3 στασεις. Στα 4, εγω πανω και ιεραποστολικο. Καναμε μια διακοπη για να γλυψω παλι ποδαρες, μου τα εφερε στη μουρη πολυ ωραια. Στο ιεροπαστολικο της ειπα να γκαζωσει και επιασε κοφτες. Τρομερη θεα οι κοιλιακοι με τις βυζαρες της απο πανω μου, τελειωσα....
Προκειται για μια πιστιρικα, 21 δηλωσε, η οποια απ'οτι καταλαβαινω εχει μελλον! Ισως προσωπικα να με τρελανε επειδη ειναι στα γουστα μου ακριβως εμφανισιακα, αλλα περασα πολυ ωραια.
Μετα μπηκε για μπανακι, αραξαμε και συζητησαμε και εφυγε οταν μπηκα για μπανιο....
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, sarouman

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2015
Η κοπέλα δουλεύει Φυλής κατα καιρούς και τον παίρνει και απ'τον κώλο με ενα εικοσάρικο.
11 Αυγούστου, 2015
Καλο deal! Απλα δεν ειμαι γνωστης της Φυλης...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2